Pánska košel'a a dámska košel'a s vyšívaným logom

10 položiek

Kvalitné pánske košele a dámske košeľové blúzky šijeme v Českej republike od roku 2011. Pre firemných zákazníkov, obchodné tímy, gastro prevádzky odporúčame pánske a dámske pracovné košele z kvalitnej a pevnej košeľoviny ze 100 % bavlny s úpravou pre ľahké žehlenie. Kvalitná košeľa vydrží niekoľko desiatok pracích cyklov a stále vyzerá ako nová.

Výšivka firemného loga

Košele pre firmy opatríme výšivkou firemného loga alebo vlastnou firemnou potlačou. Pracovné a biznis košele dodáváme na zakázku od počtu 25 ks v modernom strihu Slim Fit alebo pohodlnom strihu Regular Fit. Pánske košele a dámske košele možno po dohodě zvýrazniť kontrastnou látkou, farebnými gombíky a obšitím farebnými niťami.

Vaše košele sú aj našou vizitkou

Firemné košele šijeme v Českej republike s dodáním vrátane výšivky loga. Dodacie lehoty podľa dohody. Pokiaľ na objednánie firemných košieľ ponáhľate, ponúkame Vám výber pánskych košieľ z aktuálnej kolekcie SmartMen na eshopu www.smartmen.sk. Na košele našijeme Vaše logo a doručíme následujúcí týždeň.

Nížšie uvedené firemné košele a dámske blúzky chápte ako inšpiráciu. Na výber máme viac ako 300 vzorov a farieb kvalitných látok na košele.

Zobraziť:

  • Ako získať zľavu 20% na druhú košeľu a 10% zľavu na ďalšie položky
  • Ako získať zľavu 33% na tretiu košeľu a 18% zľavu na ďalšie položky
  • Ako získať zľavu 4 euro zo setu košeľa s kravatou
  • Ako získať zľavu 4 euro zo setu košeľa s manžetovými gombíkmi
  • Previous
  • Ďalší

Ako zmerať veľkosť pánskej košele:

Prehľadný návod ako zistiť veľkosť pánskej košele SmartMen

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie