Manžetové gombíky s originálnymi Swarovski® kryštálmi

2 Položky

Manžetové gombíky s originálnymi Swarovski® brúsenými kameňmi sa dokonale trblietajú. Okrúhle rivoli a štvorcové kamene dodajú Vašej košeli s francúzskou manžetou ten správny lesk. Spoločenskú jednofarebnú košeľu tak môžete zvýrazniť širokou paletou farebných kryštálov. Farbu a tvar kryštálu manžetového gombíkov možno farebne zladiť so šperkami dámy. Svadobné manžetové gombíky tak môžu farebne ladiť s doplnkami nevesty.

Bižutéria z Jablonca nad Nisou (Česko:)

Krásne pánske šperky sú pre značku SmartMen vyhotovené tradičným výrobcom bižutérie v Jablonci nad Nisou. Bižutérny kov s povrchovou úpravou ródia je osadený jedinečným kryštálom Swarovski®. Rhodiovania manžetových gombíkov dodá tomuto pánskemu šperku lesk vo farbe bieleho zlata a navyše vynikajúcu odolnosť voči vonkajším vplyvom.

Spoločnosť SWAROVSKI® je svetoznámym výrobcom brúsených bižutérnych polotovarov a šperkov v tej najvyššej kvalite.

Blysknite sa so SWAROVSKI® kameňmi na svadbe, alebo na obchodných rokovaniach a obohaťte svoju luxusnú košeľu na manžetové gombíky.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.