FFP2 polomasky & Látkové rúška s drôtikom + Jednorazové netkané filtre FFP1

3 Položky

Vysoká miera ochrany pred COVID-19 filtračnou polmaskou ochrannej triedy FFP2 zachytávajúcu nemenej 94% baktérií a vírusov. Balenie po 10 ks na jednorazové použitie. Certifikovaný výrobok dovozcom Adler Czech. Krajina pôvodu Čína. Vzhľadom k väčšiemu počtu ks v balení nemožno tento výrobok z ekonomických dôvodov ponúkať ako darček zdarma k nákupu. Na rozdiel od látkových rúšok a výmenných FFP1 filtrov.

Výmenné filtre Melt-blown s účinnosťou 81% VYPREDANÉ

Účinné filtre z netkanej textílie vyrobené metódou Melt-Blown striháme z rolí na dĺžku 2 x 150 cm a šírku 20 cm pre cca. 20 ks rúšok s vreckom. Cena za výrobok €1,92 s DPH. Cena za 1 ks štandardizovaného rozmeru 20x15 cm vyjde na menej ako 10 centov. Filtre si sami nastriháte podľa potreby. Do detské rúška si odstrihnete menšie dieliky.

Rúška s vreckom & filtrami zadarmo k nákupu VYPREDANÉ

Ku každej objednávke v eshope SmartMen.sk nad €80 si môžete ako darček vybrať našu látkovú rúšku alebo účinný ochranný FFP1 filter zadarmo! Na výber rúška s vreckom vo farbe biela a čierna. Unisex strih. Jedna veľkosť padne všetkým - vďaka upevňovaciemu drôtiku cez nos a posuvnú šnúrku rúško dokonale prilieha k tvári a vy dýchate iba cez rúšku.

Jednorazový FFP1 filter typu Melt-Blown do rúšok stojí len €0,096. My Vám odstrihneme zadarmo k nákupu hneď 3,0 m na najmenej 20 ks filtrov s rozmermi 20x15 cm. Poštovné zadarmo.

Rúška s filtrom do firmy, obchodu, reštaurácie

Chceli by ste poskytnúť filtračné polomasky FFP2 a rúška vrátane zásoby vymeniteľných filtrov Vašim zamestnancom? Látkové rúška so zaväzovaním možno nosiť relatívne pohodlne po celý deň. Kontaktujte nás pre upresnenie množstva a dodacej lehoty. Rúška budete mať počas niekoľkých dní. Prípadne nás kontaktujte so špecifickou požiadavkou na šitie rúšok. Firemné logá na rúška nevyšíváme.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.