Ku každej nezľavnenej pánskej košeli SmartMen pridáme 1 košeľu SmartMen zadarmo

Akcia druhá košeľa SmartMen zadarmoAko výrobca a priamy predajca košieľ značky SmartMen pripravujeme na rok 2020 novú kolekciu a posledné kúsky pánskych košieľ z predchádzajúcich kolekcií musí preč.

Preto zákazníkom, ktorí si vybrali jednu z novších a nezľavnených košieľ SmartMen automaticky pribalíme inú, nami vybranú košeľu SmartMen, však v rovnakej veľkosti a v rovnakom strihu. Výber košele zadarmo je len na nás. Nechajte sa prekvapiť!

Čo je dobré vedieť

Akcia košeľa SmartMen zdarma platí do odvolania alebo do vypredania zásob Vašej konkrétnej veľkosti a strihu (Slim fit, Regular fit).

Košeľu zadarmo vyberieme my.

Košeľu zadarmo pribalíme automaticky ku každej nezľavnenej košeli SmartMen v cene € 49,99 (počet nezľavnených košieľ = rovnaký počet košieľ zadarmo).

Košeľu SmartMen zadarmo možno reklamovať pre vady ako ostatný tovar zakúpený v našom eshope SmartMen.sk. Chceme, aby ste boli 100% spokojní aj s košeľou zadarmo!

Košeľu SmartMen zadarmo možno vymeniť spolu s nezľavnenú košeľou za inú veľkosť a strih v štandardnej lehote 30 dní alebo do 15.1. nasledujúceho roka pri vianočných nákupoch.

Druhá košeľa zadarmo

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.