Farba košele dovedie zaujať a mnohé o Vás vypovedať

Prvý dojem z košele udáva farba jej látky

Prvý dojem z košele udáva farba jej látky

Strih košele, kvalita materiálu a ušitie, tvar goliera a manžety nie sú na prvý pohľad pre vnímanie Vašej košele tak rozhodujúce ako farba košele. Významným faktorom líbivosti košele je ďalej celkové farebné zladenie košele s ostatným časťami oblečenia, typom Vašej pleti a farby vlasov.

Na nasledujúcich stránkach nájdete pánske košele značky SmartMen roztriedené podľa farieb, alebo prevažujúcich farieb.

Košele a doplnky zotriedené podľa farieb

 • Biela košeľa

  Biela košeľa je najviac spoločenská a univerzálna. Biela košeľa s dlhým rukávom je základom šatníka každého muža.

 • Červená a bordová košeľa s doplnkami

  Červená košele je neprehliadnuteľná. Pre spoločenské udalosti voľte tlmené odtiene červenej. Obľúbené sú bordové košele s dlhým rukávom.

 • Modrá košeľa s doplnkami

  Modrá košeľa s dlhým rukávom je praktickou alternatívou k bielej košeli. Modrá košeľa ladí k pánskym oblekom a kravatám. Modrá košeľa môže byť kockovaná alebo s prúžkom.

 • Růžová košeľa

  Ružová košeľa je znakom moderného muža. Ružová košeľa s dlhým rukávom perfektne ladí k pánskym oblekom a kravatám. Ružová košeľa SmartMen je v ponuke v mnohých odtieňoch od jemnej lososovej až po staro ružovú.

 • Hnedá košeľa a doplnky

  Hnedá košeľa je štýlovým doplnkom pre Casual a Business Casual dress code. Hnedé košele s dlhým rukávom sa hodí k pánskym nohaviciam a športovému saku.

 • Košeľa na svadbu

  Smotanová, Champagne, krémová sú najobľúbenejšími pánskymi košeľami pre ženícha, svedka a svadobných hostí. Jemná alternatíva k čisto bielym košeliam.

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.