Červená košeľa ETERNA v štýle Smart Casual

Dovolená 2.7. - 10.7. Expedujeme opäť v pondelok 13.7.

Jednofarebné a vzorované košele s prevažujúcou červenou farbou

Jednofarebné a vzorované košele s prevažujúcou červenou farbou

Pánska červená košeľa ETERNA smart casualČervená farba je pre spoločenské oblečenie a formálne oblečenie do zamestnania príliš výrazná a vyzývavá. Červená sa hodí ako doplnok napríklad na pánske kravaty a manžetové gombíky. V neformálnom štýle sa červená farba presadzuje ďaleko úspešnejšie. Červené plátené nohavice, červené svetre ale aj červené košele patrí k moderným kúskom v štýle smart casual. Na pánskych košeliach možno červenú farbu úspešne kombinovať s bielym podkladom alebo s inou podobne sýtou farbou - tmavo modrá & čierna.

Červené košele ladí k modrým a čiernym džínsom a k športovým sakám v tmavých farbách - navy, čierna. Populárne pestrofarebné chinos možno úspešne kombinovať s červenými košeľami. V neformálnom štýle sú povolené všetky farebné kombinácie.

Pánsku červenú košeľu si vyberiete v strihu Modern Fit, Comfort Fit aj Slim Fit. Neviete si rady so strihom? Pozrite sa v odkaze na prehľadnej porovnaní všetkých strihov a veľkostí pánskych košieľ ETERNA. V eshope s košeľami SmartMen.sk môžete tovar vrátiť & vymeniť do 30tich dní a zadarmo. Už od 2 košieľ v nákupnom košíku získate množstevné zľavy z každeho nákupu.

Dovolená 2.7. - 10.7. Expedujeme opäť v pondelok 13.7.

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.