Nežehlivé košele ETERNA s výšivkou firemného loga - pre mužov & ženy

Moderné košele s výberom strihov a dĺžok rukávov pre všetky postavy

Moderné košele s výberom strihov a dĺžok rukávov pre všetky postavy

Firemná košeľa s logom ETERNATradičná značka košieľ ETERNA je pojmom medzi kvalitnými nežehlivými košeľami. Výsledkom inovatívneho prístupu k použitým materiálom a naslúchaniu potrebám zákazníkom ponúka ETERNA pánske & dámske košele s úpravou pre ľahké žehlenie alebo úplne nežehlive košele. Košeľovinu zo 100 % kvalitnej česanej bavlny alebo v modernej kombinácii bavlna s prídavkom elastanu sú navyše upravené s účinkom odpudzujúcim bežné pachy - pot, cigaretový dym a výpary z kuchýň. V košeli ETERNA budete vyzerať vždy skvele na cestách, v amestnaniu a na obchodných schôdzkach.

Variabilita vo veľkostiach a strihoch

Kolekcia pánskych košieľ ETERNA je ponúkaná v 4 strihoch - Comfort Fit (predtým Blackline), Modern Fit (predtým Redline), Slim Fit a Super Slim. V rukávoch je možné vyberať z 5tich dĺžok rukávov a tomu zodpovedajúcich dĺžok tela košele. Veľkosti a konštrukciu konfekčných košieľ možno navyše kombinovať podľa priania zákazníka a získať úplne individuálnu košeľu na mieru. V dámskych košeliach a blúzkach sú na výber 2 dámske strihy a množstvo dizajnov a dĺžok rukávov. Košele ETERNA tak padne všetkým mužom i ženám.

Moderný dizajn a konštrukcia košieľ

ETERNA je pred konkurenciou napred čo sa týka vývoja finálnych úprav materiálov, ale aj v poňatí dizajnu a konštrukcie pánskych košieľ. Modene tvary golierov a manžiet. Slim strihy. Kontrastné prvky na vnútornom golieri, manžete pôsobí moderne, nie však výstredne. Celoplošné potlače v štýle smart casual v úprave non iron.

Koľko stojí firemné košele ETERNA

Značka ETERNA vyvíja materiály a tvoria dizajn pánskych a dámskych košieľ v Nemecku a Švajčiarsku. Samotná výroba je lokalizovaná v EÚ. Prevažne vo vlastnom závode na Slovensku (Bánovce), ďalej v Rumunsku. ETERNA nešije v Ázii. ETERNA ročne predá viac ako 4 milióny kvalitných nežehlivých košieľ s vynikajúcim pomerom cena & kvalita.

Košele ETERNA pre firmy možno získať za veľkoobchodné ceny už od € 40 bez DPH. Individuálne vyššie ceny sa odvíja od zvolenej cenovej kategórie a dopytovaného minimálneho množstva. Minimálne množstvo košieľ v objednávke nie je určené, však má zásadný vplyv na výšku zľavy z odporúčaných maloobchodných cien. Maloobchodné ceny košieľ ETERNA sú určované pre celý európsky trh jednotne a pohybujú sa v intervale od € 60 do € 100 vr. DPH.

Rýchlosť a flexibilita dodávok

Košele ETERNA pre firmy odoberáme priamo z centrálneho skladu výrobcu v Nemecku. Aktuálna kolekcia firemných košieľ je vo všetkých strihoch a veľkostiach dostupná skladom. V najpredávanejších farbách bielej a svetlo modrej sa kolekcia príliš nemení a možno tak dlhodobo dopĺňať zvolený firemný dress code.

Dodanie firemných košieľ zákazníkovi trvá 2 týždne a flexibilne možno zasielať vzorky košieľ na vyskúšanie a ohmataní materiálu. Vzorky košieľ ETERNA zapožičiame zadarmo. Firemné košele ETERNA sú uspôsobené pre výšivku firemným logom na goliere, náprsenky, manžety, rukávy aj iné miesta na košeli podľa dohody.

Nezáväzný dopyt alebo dotaz na firemné oblečenie

  • Doprava zdarma na všetky objednávky od €60
  • Množstevné zľavy 20% ihneď pri každom nákupe
  • Odstúpenie a výmena vždy zadarmo cez Zásielkovňa.sk
  • Zľava na hodvábnu kravatu ku každej košeli ETERNA
  • Pre firemný dress code vzorky na vyskúšanie veľkostí zapožičiame zadarmo
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.