Moderný priliehavý strih košele ETERNA Slim a Super Slim

Zúžené a extra zúžené strihy košele lichotiace štíhlym postavám

Zúžené a extra zúžené strihy košele lichotiace štíhlym postavám

Slim fit košele ETERNA pre muža v modernom strihuŽiadané moderné slim košele obopínajú telo cez hrudník aj v páse a okolo paží. Sú určené pre normálnu postavy a štíhlych mužov, kedy neprebýva žiadna látka navyše. Bežné klasické strihy - nazývané Comfort, Regular sú určené pre silnejšie postavy, alebo sa nosia voľnejšie v páse, v prieramkoch a okolo paží. Látka potom môže u normálnych postáv prebývať. 

Spoločenské aj casual slim košele musí byť súčasne nositeľné po celý deň a to príjemne s voľnosťou pohybu. Slim strih nesmie tlačiť v prieramkoch a cez hrudník. Pri rozpaženiu sa nemá rozhalovat léga, nie to ešte aby odlietali gombíky. Slim košele umožní kedykoľvek hlboký nádych. Na druhej strane nie je nutné dopínať gombík na golieri - smart casual slim košele na prvý gombík nezapíname.

Kvalitné nežehlivé materiály s elastickou funkciou

Špeciálne pre strihy Slim Fit a Super Slim vyvinula ETERNA zmes bavlny a elastického vlákna elastodiéna, ktorý zaistí stretchové vlastnosti celej košele. Látka pruží a flexibilne sa vracia do pôvodnej dĺžky. Elastická košeľa tak vždy pevne prilieha k telu aj pažiam a zároveň umožňuje neobmedzený pohyb. Elasticitu oceníte pri pohyboch v oblasti hrudníka, chrbta i paží. Stretchové košele ETERNA si zároveň zachovávajú štandardné vlastnosti - nemačkavosť a ľahkú údržbu.

Strih Super Slim vs. Slim Fit

Super vyštíhlený strih je vhodný len pre nízke percento mužov - veľmi štíhlych, skôr mladších alebo dospievajúcich. Zároveň sa predpokladá vytáhlejšia postava - bežná dĺžka rukáva meria 67 cm (štandard okolo 65 cm). Strih Slim Fit je už vhodný aj pre normálne postavy a vďaka výrazne väčšiemu záujmu je ďaleko širší výber vzorov a farieb. Prehľadné porovnanie oboch strihov nájdete v odkaze.

Konštrukcia moderných košieľ

Zúžený profil tela košele aj rukávov si žiada súznenie i ostatných prvkov - golierov a doplnkov. Goliere košieľ slim sú znížené a špičky skrátené. Uväzovať odporúčame slim kravaty o šírke do 8 cm v najširšom bode. Košele možno nosiť aj plne zapnuté bez kravát. Vzory sú jednofarebné alebo jemné linky a kocky. Široká farebná linka sa na slim košele nehodí. Tiež vrecká na slim košeliach nenájdete - šírka vrecka by pôsobila rušivo, alebo by sa vôbec nezmestila. Celkový dojem z úzkej košele môže opticky rozširovať práve hrúbka vzoru - prúžku a kára, alebo široko roztvorené špičky golierov.

Príliš veľa Slim košeľou na výber? Použite filtre na Strihy, Veľkosti a ďalšie parametre.

  • Doprava zdarma na všetky objednávky od €60
  • Množstevné zľavy 20% ihneď pri každom nákupe
  • Odstúpenie a výmena vždy zadarmo cez Zásielkovňa.sk
  • Zľava na hodvábnu kravatu ku každej košeli ETERNA
  • Pre firemný dress code vzorky na vyskúšanie veľkostí zapožičiame zadarmo
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.