Modrá košeľa je spoločenská a praktická

Modrá košeľa s dlhým rukávom je optimálnym doplnkom do zamestnania aj podnikanie

modrá košeľa pre každé príležitostiModrá farba predstavuje vo firemnom svete serióznosť, sebavedomie, profesionalitu. V modrej košeli dávate najavo svojim kolegom a obchodným partnerom Vašu dôveryhodnosť, rozvážnosť a sebavedomé vystupovanie.

Modrá košeľa je na údržbu praktickejšia ako čisto biela a dlhšie vydrží. Nie je modrá ako modrá a môžete mať v šatníku 20 modrých košieľ a žiadna nebude rovnaká. Jednofarebné svetlo modré košele sa pre bežný pracovný deň vyrovnajú bielym košeliam aj v najvýznamnejších spoločenských stretnutiach a obchodných schôdzkach.

Modrá jednofarebná, prúžkovaná a kockovaná košeľa

Jednofarebná modrá košeľa výborne ladí k pánskym oblekom a kravatám všetkých odtieňov a farieb. Prúžkované modré košele zvýrazní Váš business outfit. Majte ale na pamäti, že čím širši prúžok, tým je košeľa menej spoločenská. Modrý prúžok košele možno kombinovať s ružovým, červeným alebo žltým prúžkom. Veľmi populárne sa stala modrá kockovaná košeľa v štýle Business Casual.

Modrá košeľa s dlhým rukávom a hodvábne kravaty

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.