Ako vybrať pánsku košeľu, aby perfektne sedela

Pomôžeme Vám s výberom správnej veľkosti a strihu pánskej košele

Pomôžeme Vám s výberom správnej veľkosti a strihu pánskej košele

V pánskej košeli s dlhým rukávom trávite celý deň v zamestnaní, vo vozidle alebo večer v divadle. Jedinečným zážitkom v pánskej spoločenskej košeli je svadobný deň.

Od pánskej košele SmartMen môžete očakávať pohodlie, kvalitný materiál košele a jej spracovanie, ale aj moderný strih a dizajn. Aby Vám košeľa SmartMen perfektne sedela a Vy sa cítili celý deň prirodzene a sebavedome, pomôžeme Vám s výberom vhodnej veľkosti košele, strihu a štýlu spracovanie Vašej košele značky SmartMen.

Slim fit strih a aký golier?

Na nasledujúcich stránkach Vám predstavíme varianty strihov košele, dľžky rukávov a druhy manžiet košele, tvary golierov a výber správnej veľkosti pánskej košele.

Pre individuálnu konzultáciu, ako si vybrať tú najlepšiu košeľu, nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám poradíme.

Pre firemných zákazníkov radi pripravíme ucelenú koncepciu korporátneho dress codu pre mužov aj ženy vrátane realizácie Vašej zákazky. Privátne kolekcie pánskych spoločenských košieľ a dámskych blúzok opatrených firemným logom šijeme pod našou značkou SmartMen v počte od 10 kusov vo Vami zvolených konfekčných aj individuálnych veľkostiach. Pod týmto odkazom sa dozviete viac o business oblečeniu pre Vašu spoločnosť.

Sprievodca strihy - veľkosťami - manžetami - goliermi košele

 • Veľkosti košiel

  Veľkosť košele zmeriame obvodom goliera okolo krku. Pri správnej dľžke rukáva sa manžeta dotýka koreňa palca. Ako sa zmerať Vám ukážeme na nasledujúcej stránke.

 • Košele s dlhým rukávom

  Pánske košele s dlhým rukávom značky SmartMen spľňajú všetky požiadavky na reprezentatívne spoločenské košele. Košele s krátkym rukávom u nás nenájdete. Dlhý rukáv pánskej košele možno elegantne vyhrnúť na niekoľko spôsobov. Pánska košeľa s predľženým rukávom v strihu Slim fit pre vysoké atletické postavy.

 • Manžetové košele

  Manžetové košele značky SmartMen sú ušité z najkvalitnejších látok. Luxusné pánske košele s dlhým rukávom sú najčastejšie čisto biele a modré. Exkluzívne v eshope SmartMen nájdete Neapolské manžety košele, ktoré nosil James Bond v úvodných dieloch kultovnej serie.

 • Aké typy manžiet a golierov

  Úplný opis konštrukcie pánskej košele. Aké typy golierov, manžiet a všetkých detailov pánskej košele vybrať. Čo sa nosí. Všímajte si detailov pri výbere pánskej košele.

 • Predĺžena košeľa

  Pre mužov atletickej postavy a vyššieho vzrastu sme pripravili kolekciu pánskych košieľ sa strihu Slim s predľženou dľžkou rukáva o ďalšie 3 cm. Predľžený rukáv košele SmartMen v strihu Slim Fit dosahuje dľžku 69 cm.

 • Doprava zdarma na všetky objednávky od €60
 • Množstevné zľavy 20% ihneď pri každom nákupe
 • Odstúpenie a výmena vždy zadarmo cez Zásielkovňa.sk
 • Zľava na hodvábnu kravatu ku každej košeli ETERNA
 • Pre firemný dress code vzorky na vyskúšanie veľkostí zapožičiame zadarmo
 • Predchádzajúca
 • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.