Luxusné košele na manžetové gombíky pre veľkolepé udalosti

Manžetové košele ušité z najkvalitnejších látok

Špeciálna zahnutá manžeta podľa Jamese BondaManžetové košele značky SmartMen sú ušité z tých najkvalitnejších bavlnených látok v odtieňoch čisto bielej a svetlo modrej a tým budí dojem najvyššej elegancie. Pánske košele s manžetovými gombíkmi môžeme objaviť v štýle business casual v rôznych farebných odtieňoch s prúžkom alebo kockou. Luxusné pánske košele s dlhým rukávom na manžetové gombíky sú veľmi obľúbené a pre svoju najvyššiu eleganciu používané všade vo svete aj na Slovensku ako svadobné košele.

Manžetové gombíky dodajů Vašej košeli správny lesk

Celkový dojem luxusnej pánskej košele na manžetové gombíky dodajú práve rozmanité tvary a materiály manžetových gombíkov. Či už zvolíme najlacnejšie a zároveň pestré hodvábne uzlíky alebo luxusné manžetové gombíky z drahých kovov osadené vzácnymi kameňmi, tak vedzte, že pánska košeľa s manžetovými gombíkmi bude vždy o triedu elegantnejšia ako rovnako kvalitné košele s manžetou na okrúhly gombík.

Manžeta košele Neapolská - oblúbená Jamese Bonda

Výrobca pánských košiel SmartMen celkom ojedinele ponúka dvojité manžety s guľatými gombíkmi. Tieto manžety odborne nazývané Neapolské, alebo koktejlové preslávil James Bond v úvodných dieloch kultovej série o agentovi 007. 

Manžetové košele a košele James Bond s dvojitou manžetou:

  • Doprava zdarma na všetky objednávky od €60
  • Množstevné zľavy 20% ihneď pri každom nákupe
  • Odstúpenie a výmena vždy zadarmo cez Zásielkovňa.sk
  • Zľava na hodvábnu kravatu ku každej košeli ETERNA
  • Pre firemný dress code vzorky na vyskúšanie veľkostí zapožičiame zadarmo
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.