Späť

Ako získať zľavu € 4 a poštovné zadarmo

Počet prezretí: 1455

V špecializovanom eshope výrobca pánskych košieľ značky SmartMen je snadné získať zľavu € 4, malý darček k nákupu a poštovné zadarmo. Ako? Stačí si k nezľavnenej pánskej košeli prikúpiť hodvábnu kravatu alebo manžetové gombíky.

Ako získať zľavu € 4 a poštovné zadarmo

Výhodné ceny pánskych košieľ priamo od výrobcu

Sme rodinný český výrobca pánskych košieľ a prevádzkujeme vlastný eshop SmartMen.sk. Pánske košele sa tak k Vám dostanú priamo. Môžeme Vám tak ponúknuť vysokú hodnotu za primeranú cenu. Pánske košele šijeme v Českej republike a za kvalitou našich košieľ si stojíme. Vy viete, čo kupujete.

Zľava na košeľu s kravatou € 4

Ak si naraz zakúpite nezľavnenú pánsku košeľu SmartMen a modernú hodvábnu kravatu podľa Vášho výberu, získate automaticky zľavu € 4 z Vašej objednávky. K tomu Vám pribalíme malý voňavý darček - vrecúško so sušenou levanduľou do Vašej šatníkovej skrine. Navyše získate poštovné zadarmo.

Zľava na košeľu a manžetové gombíky € 4

Ak si naraz zakúpite nezľavnenú pánsku košeľu SmartMen a elegantné manžetové gombíky podľa Vášho výberu, získate automaticky zľavu € 4 z Vašej objednávky. K tomu Vám pribalíme malý voňavý darček - vrecúško so sušenou levanduľou do Vašej šatníkovej skrine. Navyše získate poštovné zadarmo.

Pretože sídlime v meste bižutérie Jablonci nad Nisou, manžetové gombíky si nechávame vyrábať na zákazku u miestnych výrobcov. V ponuke tak máte na výber trblietavé manžetové gombíky s originálnymi Swarovski® kameňmi a unikátne manžetové gombíky s ručne vytláčanými sklenenými gombíkmi.

Množstevné zľavy na druhú a tretiu košeľu SmartMen

Pre nezľavnené pánske košele SmartMen ponúkame množstevné zľavy 20% na druhú košeľu a 33% na tretiu košeľu pri jednom nákupe. Poštovné máte zadarmo aj pre výmenu a vrátenie. Navyše si môžete vybrať až zo šiestich darčekov zadarmo - pánske ponožky, darčekové krabice na košele, farebné ponožky a ponožky s vianočným motívom.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.