Svadba

Pánska košeľa na svadbu pre ženícha je najvhodnejší čisto biela. Ženích prispôsobí farbu svojej svadobné košele farbám šiat nevesty. Svadobné kravaty môžu ladiť ku svadobnej kytici. Svadobnú košeľu doplňte luxusnými manžetovými gombíkmi Swarovski.

Svadba

Výber svadobného oblečenia pre ženícha je až druhoradé. Nevesta má prednosť, vyberá si šaty ako prvá a ženích sa prispôsobí. Samozrejme tajomstvo nevestiných šiat pred ženíchom sa nemusí porušiť, len je treba premyslieť vzájomné farebné zladenie.

Košeľa a kravata pre ženícha

Na svadbu sa najviac hodí biela košeľa. Biela je totiž najelegantnejší farba. Biela farba košele navyše ladí k bielym šatám nevesty. Kravata a košele by mali vytvárať kontrast a dopĺňať sa. Na svadbu sa nosia väčšinou jednofarebné kravaty svetlejšie farby ako je šedá, strieborná, béžová.

Nevesty sú dnes odvážnejší a nedrží sa len klasickej bielej farby šiat a často si obliekajú krémové šaty, šaty farby champagne a ďalšie. Alebo šaty majú výrazné farebné dekorácie napríklad biele šaty s červenou výšivkou, mašľou a podobne. Tiež doplnky môžu mať inú farbu, ako je biela. To všetko môže ovplyvniť farbu košele muža. Muž sa môže prispôsobiť farbou košele k farbe šiat alebo biela košeľa ostáva a prispôsobí sa farbou kravaty.

Svadobný deň je náročný a často sa koná v horúcom lete. Na to by mal ženích pamätať a mať pripravenú ďalšiu košeľu na prezlečenie. Buď si v zálohe nechá rovnako farebnú košeľu ako pri obrade alebo sa večer prezlečie do casual košele tzn. neformálne košele, ktorá sa nenosia do obleku. Dnes je populárne organizovať svadby do dvoch častí, pričom jedna časť sa odohráva v obradnej sieni a na slávnostnom obede a druhá časť je spojená s večerným rautom a trvá až dlho do noci. Tým sa jednoznačne vymedzí voľba oblečenia.

Pre ostatných svadobčanov platia rovnaké pravidlá, žiadny svadobčanov neurobí chybu bielou košeľou pri obrade a večer si môže vziať farebnú, kockovanú alebo prúžkovanou košeľu, jednoducho tú, v ktorej sa cíti dobre.

Oblek pre ženícha

Čierny oblek je nestarnúca klasika a hodí sa k väčšine šiat nevesty. Ďalšou obľúbenou farbou je šedá, menej potom biela či krémová.

Ak chcete na svadbe vyzerať výnimočne, kúpte si frak alebo žaket. Nie je veľa príležitostí, kedy je možné využiť toto vysoko spoločenské oblečenie, preto odporúčame radšej zapožičanie čierneho fraku či žaketu a sivých nohavíc. Na svadbu sa volí čiernošedá kombinácia. K tomuto oblečenie si určite oblečte košeľu s manžetovými gombíkmi, aby ste nepokazili celkový dojem.

Manžetové gombíky

Vyberte si elegantné svadobné manžetové gombíky. Luxusného vzhľadu docielite aj s bižutérnymi manžetovými gombíkmi. Strieborné manžetové gombíky s pravými kameňmi sú oveľa drahšie, ale ak je to pre vás dobrá investícia, kúpte si ich. Rovnakú službu vám však spravia manžetové gombíky z kvalitného bižutérneho kovu s povrchovou úpravou z rhodia. Rhodium je ušľachtilý kov striebornej farby, ktorý zachová farebnú stálosť a ochranu šperku pred vonkajšími vplyvmi.

Ak chcete dosiahnuť na svadbe luxusnejšieho vzhľadu, kúpte si manžetové gombíky s kryštálmi Swarovski. Farebná ponuka kryštálov je široká, ale pre svadobný deň sa hodia decentnejšie farby. Blýskavý biely krištáľ ocení každý.

Zľavový kupón na €4 v eshope SmartMen.sk

Prečo ľudia nakupujú na SmartMen.sk:

Výmena do konca Januára 2018

Kvalitné látky na košele

Vysoká úroveň spracovania

Moderný strih Slim Fit

Eshop výrobca košieľ

Košele vyrobené v Česku

Všetko skladom v eshope

Doprava zdarma od €60

Voňavý darček ku každému nákupu

Darček zadarmo od €80

Zľava na všetko 10 % od €100

Výpredaj - Zľava 50 %!

Odstúpenie 30 dní

Platba kartou

Výdajné miesta v každom meste

My šijeme košele

Jedinečné manžetové gombíky

Naslúchame našim zákazníkom

Možnosť balenia košele ako darček

Zasielame do celého sveta

Firemné košele a blúzky s logom na zákazku

Stále rozširujeme ponuku košieľ

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie