Pánska košeľa modrá šachovnica - James Bond

Pánska košeľa modrá šachovnica - James Bond

ZĽAVA 50 % POSLEDNÉ KUSY

Business pánska košeľa so široko roztvoreným golierom. Spoločenská svetlo modrá košeľa s nevšednou manžetou podľa vzoru Jamesa Bonda.

22,80 € s DPH

45,60 € s DPH Zľava 22,80 €

Skladové číslo: 2659-6488-40R

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: SmartMen Česká republika

100% bavlna - Dobby - dvojmo tkaná látka zo svetlo modrých a bielych nití, ktorých pravidelným striedaním vzniká dojem svetlomodré šachovnice. Hmotnosť látky 123 gr./m2 - veľmi pevná a pritom jemná látka, príjemná na dotyk. Modrá košeľa budí vždy dôveryhodný dojem. Modrú košeľu možné kombinovať do tmavých oblekov. Do širokého goliera pánskej košele modrá šachovnica - James Bond elegantne uviažete aj široký uzol kravaty.

Zahnuté manžety s dvoma gombíkmi, nazývané tiež Neapolské, kokteilové alebo kasínové, preslávil Sean Connery čoby James Bond vo filme "Dr No" (1962). Sean Connery obliekol košeľu so zahnutými manžetami v ďalších dvoch bondovkách a v podobnom štýle ho nasledoval Agent 007 v podaní Rogera Moora. Zahnute manžety možno nosiť podobne ako francúzske dvojité manžety (na manžetové gombíky) do obleku, alebo originálne prehnuté cez rukáv saka. Zahnutím manžety možno o niekoľko centimetrov upraviť dĺžku rukáva.

Slávime 50. rokov od vzniku filmovej postavy Jamesa Bonda. Bond je typický predstaviteľ elegána, ktorý dodržiava módne trendy. Kostýmy pre bondovky navrhovali módne ikony ako Giorgio Armani a Hubert Givenchy. Slovenská kina pripravila bondovky na plátna svojich kín. V Londýne sú oslavy veľkolepé, okrem filmových predstaveniach, je tu výstava, dražba filmových rekvizít a ďalšie akcie.

Bez vrecka.
Široký golier košele - cut away.
Zvislé zoštíhľovacie záševky na zadnom diele košele (Slim Fit).
Odnímateľné výstuže goliera - zabráni ohýbanie, zaistí správnu klenbu goliera a predlžujú životnosť košele.

Ľahké žehlenie košele.

Certifikát nami použitých látok "Confidence in textiles" (číslo ZHWO 038631, TESTEX Zürich) garantuje, že vo výrobnom procese látok na košele neboli použité chemikálie škodlivé pre životné prostredie a teda nimi nebude vystavená aj Vaša pokožka ani pri každodennom nosení košele značky SmartMen. Logo Confidence in Textiles.

Farba: Modrá
Materiál: 100 % bavlna
Vzor: Jednofarebná košeľa
Tkanie: Oxford
Golier: Široký golier | po Anglicky Cut-away collar | Shark collar
Manžeta: James Bond manžeta | Zahnutá manžeta s guľatými gombíkmi
Vrecko: Nie je

Môže sa Vám páčiť alebo hodiť - odporúčame prikúpiť

Prihlásenie

Tato stránka používá cookies. Vice info