Manžetové gombíky so Swarovski® kameňmi - Black Diamond

Manžetové gombíky so Swarovski® kameňmi - Black Diamond

POSLEDNÉ KUSY S KOŠEĽOU ZĽAVA 4 €

Manžetové gombíky sa Swarovski® kameňmi v odtieni čierneho diamantu. Tlmený odlesk vybrúseného kameňa ladi k pánskym oblekom.

19,99 € s DPH

Skladové číslo: 2012-1020

Dostupnosť: Vypredané

Luxusné manžetové gombíky so Swarovski® kameňmi - Black Diamond nielen do biznis košele, ale napríklad len tak pre radosť. Luxusné krištály Swarovski® Chessboard - šachovnica v odtieni krištáli s oceľovým odleskom. Kameň štvorcového tvaru je vybrúsený do šachovnice o 25 políčkach. Vďaka odlišnému sklonu každého políčka vytvára plocha kamenov dojem tekutého kryštálu. Pohybom manžety kameň plynule odráža odlesky okolitých predmetov a tým neustále mení farbu.

Žiarivý lesk originálnych kryštálov Swarovski®. Jedinečné Swarovski® kryštály lámu svetlo v dúhovom spektre. Rozmer kryštálu 12 mm.

Kvalitná pánska bižutéria z Jablonca nad Nisou

Mechanická časť manžetového gombíkov je zhotovená z vysoko kvalitného bižutérneho kovu s povrchovou úpravou rhodiovaním. Ródium je ušľachtilý kov striebristej farby. Manžetový gombík s úpravou ródia používajú šperkári pre jeho farebnú stálosť a ochranu šperku pred vonkajšími vplyvmi.

Manžetový gombík pevne a elegantne uchytia francúzsku manžetu pánske košele.

Darčeková krabička na bižutériu v cene

Darčeková krabička v cene s označením certifikovaného výrobcu šperkov zo Swarovski® komponentov.

Vyrobené v Jablonci nad Nisou, meste bižutérie.

Môže sa Vám páčiť alebo hodiť - odporúčame prikúpiť

Prihlásenie

Tato stránka používá cookies. Vice info