Manžetové gombíky so Swarovski kameňmi - Black Diamond

Manžetové gombíky so Swarovski kameňmi - Black Diamond

Manžetové gombíky sa Swarovski kameňmi v odtieni čierneho diamantu. Tlmený odlesk vybrúseného kameňa ladi k pánskym oblekom.

19,60 € s DPH

Skladové číslo: 2012-1020

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 27.9.2017

Luxusné manžetové gombíky so Swarovski kameňmi - Black Diamond nielen do biznis košele, ale napríklad len tak pre radosť. Luxusné krištáľ Swarovski Chessboard - šachovnica v odtieni krištáli s oceľovým odleskom. Kameň štvorcového tvaru je vybrúsený do šachovnice o 25 políčkach. Vďaka odlišnému sklonu každého políčka vytvára plocha kamenov dojem tekutého kryštálu. Pohybom manžety kameň plynule odráža odlesky okolitých predmetov a tým neustále mení farbu.

Žiarivý lesk originálnych kryštálov Swarovski ELEMENTS. Jedinečné Swarovski kryštály lámu svetlo v dúhovom spektre. Rozmer kryštálu 12 mm.

Mechanická časť manžetového gombíkov je zhotovená z vysoko kvalitného bižutérneho kovu s povrchovou úpravou rhodiovaním. Ródium je ušľachtilý kov striebristej farby. Manžetový gombík s úpravou ródia používajú šperkári pre jeho farebnú stálosť a ochranu šperku pred vonkajšími vplyvmi.

Manžetový gombík pevne a elegantne uchytia francúzsku manžetu pánske košele.

Darčeková krabička v cene s označením certifikovaného výrobcu šperkov zo Swarovski komponentov - Swarovski ELEMENTS.

Vyrobené v Jablonci nad Nisou, mestu bižutérie.

Manžetové gombíky a spony do kravaty skladom. Tovar ihneď k odoslaniu pri objednaní do 12:00.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie