Ako vybrať pánsku košeľu, aby perfektne sedela

Pomôžeme Vám s výberom správnej veľkosti a strihu pánskej košele

V pánskej košeli s dlhým rukávom trávite celý deň v zamestnaní, vo vozidle alebo večer v divadle. Jedinečným zážitkom v pánskej spoločenskej košeli je svadobný deň.

Od pánskej košele SmartMen môžete očakávať pohodlie, kvalitný materiál košele a jej spracovanie, ale aj moderný strih a dizajn. Aby Vám košeľa SmartMen perfektne sedela a Vy sa cítili celý deň prirodzene a sebavedome, pomôžeme Vám s výberom vhodnej veľkosti košele, strihu a štýlu spracovanie Vašej košele značky SmartMen.

Na nasledujúcich stránkach Vám predstavíme varianty strihov košele, dľžky rukávov a druhy manžiet košele, tvary golierov a výber správnej veľkosti pánskej košele.

Pre individuálnu konzultáciu, ako si vybrať tú najlepšiu košeľu, nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám poradíme.

Pre firemných zákazníkov radi pripravíme ucelenú koncepciu korporátneho dress codu pre mužov aj ženy vrátane realizácie Vašej zákazky. Privátne kolekcie pánskych spoločenských košieľ a dámskych blúzok opatrených firemným logom šijeme pod našou značkou SmartMen v počte od 10 kusov vo Vami zvolených konfekčných aj individuálnych veľkostiach. Pod týmto odkazom sa dozviete viac o business oblečeniu pre Vašu spoločnosť.

Sprievodca strihy - veľkosťami - manžetami - goliermi košele

 • Slim fit košele pánske

  Pánska košeľa Slim fit značky SmartMen jemne obopína Vaše telo a paže. Slim košeľa je zúžená v bokoch pre zvýraznenie postavy muža. Kolekcia košiel SmartMen obsahuje spoločenské i voľnočasové košele v strihu slim.

 • Veľkosti košiel

  Veľkosť košele zmeriame obvodom goliera okolo krku. Pri správnej dľžke rukáva sa manžeta dotýka koreňa palca. Ako sa zmerať Vám ukážeme na nasledujúcej stránke.

 • Košele s dlhým rukávom

  Pánske košele s dlhým rukávom značky SmartMen spľňajú všetky požiadavky na reprezentatívne spoločenské košele. Košele s krátkym rukávom u nás nenájdete. Dlhý rukáv pánskej košele možno elegantne vyhrnúť na niekoľko spôsobov. Pánska košeľa s predľženým rukávom v strihu Slim fit pre vysoké atletické postavy.

 • Manžetové košele

  Manžetové košele značky SmartMen sú ušité z najkvalitnejších látok. Luxusné pánske košele s dlhým rukávom sú najčastejšie čisto biele a modré. Exkluzívne v eshope SmartMen nájdete Neapolské manžety košele, ktoré nosil James Bond v úvodných dieloch kultovnej serie.

Prečo ľudia nakupujú na SmartMen.sk:

Výmena do konca Januára 2018

Kvalitné látky na košele

Vysoká úroveň spracovania

Moderný strih Slim Fit

Eshop výrobca košieľ

Košele vyrobené v Česku

Všetko skladom v eshope

Doprava zdarma od €60

Voňavý darček ku každému nákupu

Darček zadarmo od €80

Zľava na všetko 10 % od €100

Výpredaj - Zľava 50 %!

Odstúpenie 30 dní

Platba kartou

Výdajné miesta v každom meste

My šijeme košele

Jedinečné manžetové gombíky

Naslúchame našim zákazníkom

Možnosť balenia košele ako darček

Zasielame do celého sveta

Firemné košele a blúzky s logom na zákazku

Stále rozširujeme ponuku košieľ

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie