Kvalitné pánske košele SmartMen zotriedené pre všetky príležitosti

Rýchly a prehľadný výber košiel podľa spoločenských príležitostí, štýlov a vlastností

Rýchly a prehľadný výber košiel podľa spoločenských príležitostí, štýlov a vlastností

Na nasledujúcich stránkach sme vybrali pánske košele pre ľahšie vyhľadávanie podľa ich vlastností, uplatnenia podľa spoločenského obliekania (dress code) a príležitostí. Pánske košele sú zotriedené podľa príležitosti na spoločenské, luxusné a pracovné košele.

Podľa vzora a úpravy látky môžete rýchlo vyhľadať kárované košele a praktické Non-iron nežehlive a Easy-care košele pre ľahkú údržbu. Pretože pánske košele s dlhým rukávom sú súčasťou moderného pánskeho outfitu po všetky dni, ponúkame aj pánske košele pre voľný čas. Pánske košele SmartMen sú ušité z kvalitnej 100% bavlnenej košeľoviny.

Košele SmartMen starostlivo vybrané pre rýchle vyhľadávanie

 • Spoločenské košele

  Spoločenská košeľa s dlhým rukávom k obleku je určená pre významne udalosti. Elegantné sú biele košele alebo jednofarebné košele. Spoločenské košele nosíme spravidla s kravatou.

 • Luxusné košele

  Kvalitná košeľa SmartMen je ušitá zo 100 % bavlny s non-iron úpravou. Luxusná manžetová košeľa je doplnena manžetovým gombíkom. 

 • Moderné košele

  Štýlové košele SmartMen sú navrhnuté pre Casual pánske oblečenie. Kockovaná košele s Button-down golierom sa hodí k športovému saku a nohaviciam. Kontrastné podšitie golierov a manžiet osvieži Váš neformálne outfit.

 • Non-iron košele

  Kvalitné pánske košele SmartMen s finálnou úpravou pre ľahké žehlenie šetrí Váš čas i energie. Nežehlivé košele sú menej náchylné na mačkanie pri bežnom nosení. Aby bola košele vyžehlená, tak sa musí vyžehliť.

 • Kárované košele

  Pánska kockovaná košeľa s dlhým rukávom vypadá elegantne a športovo. Casual košeľa je prijemná k noseniu po celý deň. Button-down golier zaujmú na prvý pohľad.

 • Pracovné košele

  Klasická pánska košeľa pre prácu je jednofarebná modrá s dlhým rukávom. Pracovná košeľa má byť odolná a príjemná pre celodenné nosenie. Kvalitná firemná košeľa s logom zaujme zákazníkov a poteší zamestnanca.

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.