Dámske spoločenské a biznis kostýmy a šaty

26 položiek

Čo na seba každý deň do zamestnania v kancelárii? Ako sa obliecť na obchodné stretnutia? V čom reprezentovať seba a firmu zároveň? Muži to majú jednoduchšie. Ženy sú zase vynaliezavejšie a jednotlivé kúsky rafinovanejšie kombinujú.

V eshope s módou SmartMen.sk nájdete slušivé kúsky od kostýmkových sák, business nohavíc, sukní a denných šiat. Odevy od jednej značky a v rovnakom materiálovom zložení majú zhodný farebný odtieň a dajú sa tak jednoducho kombinovať.

Oblečenie nesedí? Odevy možno po vyskúšaní vrátiť alebo vymeniť až 30 dní od prevzatia. Bezplatne ho možno poslať späť cez Zásielkovně.

Dámske kostýmy ako firemná uniforma

Business oblečenie výborne reprezentuje firmu v hotelierstve, gastro službách, na recepciách i v obchodoch a ďalších službách. Ženy nemusia riešiť, čo každý deň na seba a vždy sú perfektne oblečené. Vzorky na zapožičanie bezplatne, množstevné zľavy, pravidelné dodávky vrátane výšivky firemným logom nájdete na SmartMen.sk.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.