Kuchárske rondóny pre mužov aj ženy v mnohých variáciách

23 položiek

Rondóny pre profesionálnych kuchárov aj nadšencov do varenia. Kvalitné materiály a tradičné strihy s dvomi radmi gombíkov. Jednoduché haleny s jedným radom gombíkov. Dámske a pánske strihy.

Najpredávanejšia biela farba s farebnými detailmi. Praktická a elegantná čierna farba. Špeciality v obore - vzor pepito alebo čierny prúžok na bielom podklade.

Široký výber veľkostí pre mužov aj ženy. Jednoduchá údržba s možnosťou prania v automatickej práčke na vysoké teploty. Unisex strihy pre mužov aj ženy. Skrátené veľkosti. Predĺžené veľkosti. Zapínanie na tradičné kuchárske gombíky alebo cvoky.

Kuchárske oblečenie - uniformy

Kuchári takmer automaticky siahnu po čisto bielej farbe rondóna a nohavíc. Jedná sa o tradičnú farbu uniformy. V modernej kuchyni nájdeme aj farebné kuchárske oblečenie s nápaditými detailmi. K farebným rondonům je potreba zladiť ostatný odev - kuchársku čiapku, nohavice, zásteru, obuv.

Výšivka loga reštaurácie a meno na rondón

Ak už prevádzkovateľ reštaurácie investuje do oblečenia čašníkov a servírok a košele opatrí logom prevádzkarne, nie je problém nechať vyšiť logá aj na ostatné odevy - rondóny a laclové aj pasovej zástery.

Kuchári môžu svoj ronodon vyšperkovať tiež výšivkou menovky. Používa sa celé meno s umiestnením na ľavej náprsenke. Elegantné písacie písmo vo zvolenej farbe zvýši prestíž kuchára a celej reštaurácie.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.