Nová kolekcia pánskych košieľ a kravát SmartMen i doplnkov pre mužov

280 položiek

Pri výrobe pánskych košieľ značky SmartMen dbáme na moderný dizajn a starostlivé spracovanie každej košele. Inšpiráciu pre spoločenské košele do oblekov čerpáme v londýnskej Jermyn Street. U talianskych majstrov si všímame štýlových Business Casual a Casual košieľ s dlhým rukávom. Sme výrobcom pánskych košieľ značky SmartMen, aby sme Vám ich mohli ponúknuť priamo a za čo najvýhodnejšie ceny.

Pánske svetre The Fresh Brand Paris

Pre novú kolekciu pánskych svetrov sme došli do Francúzska. Moderný outfit doplňte o celoročné pulóvre s výstrihom do V a klasické Cardigany na pánske košele. Pre zimné mesiace sa hodia teplé svetre na zips.

Hodvábne kravaty osvieži Vaše košele

Moderné slim kravaty s jednoduchým vzorom kvietkov a sedmokrások rozveselí spoločenské košele a biznis obleky.

Firemný dress code pre ženy aj mužov

Pre manažment spoločnosti, obchodné tímy a zamestnancov v kancelárii reprezentatívne oblečenie vo firemných farbách. Veľkoobchodné ceny, flexibilné dodávky, vzorky zadarmo. Novinky v reklamnom textile od košieľ po tričká v roku 2019.

Profesijné odevy a uniformy do služieb

Kvalitné a moderné oblečenie pre hotely a reštaurácie. Reprezentatívne a nápadité odevy do všetkých služieb. Výšivky a potlač logom prevádzkarne. Objednávky od 1 ks. Množstevné zľavy a individuálne ceny.

Zobraziť:

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.