Návod ako zmerať vhodnú veľkosť pánskej košele SmartMen

Návod ako zmerať veľkosť pánskej košele značky SmartMenPri zisťovaní Vašej správnej veľkosti a strihu pánskej košele SmartMen máte dve možnosti, ako to urobiť. Buď sa zmeriate, respektíve Vás niekto zmeri - návod ako sa zmerať nájdete pod týmto odkazom. Alebo si premeriate Vašu obľúbenú pánsku košeľu a porovnáte si namerané hodnoty s veľkostnou tabuľkou pánskych košieľ SmartMen, ktorú objavíte v každom popise tovaru.

V nasledujúcich krokoch vám ukážeme, ako premerať pánsku košeľu a vybrať si ten najvhodnejší strih a veľkosť pánskej košele SmartMen. Pripravte si krajčírsky meter alebo podobné meradlo a Vašu obľúbenú košeľu.

Návod ako zmerať dĺžku goliera pánskej košele SmartMenA. Ako odmerať dľžku goliera

Rozopnite pánsku košeľu a rozprestrite ju na rovnú plochu vnútornou stranou smerom k Vám. Uhlaďte vnútornú stranu goliera. Meter priložte na uzlík, ktorý uchytáva horný gombík goliera. Pohybom ruky cez priložený meter vyhlaďte stojačik do roviny až ku gombíkovej dierke. Golier merajte až k vonkajšiemu okraju gombíkovej dierky - Vrátane gombíkovej dierky. Zaokrúhlite nameranú hodnotu na celé centimetre nahor. Nameraná hodnota je veľkosť goliera Vašej košele SmartMen v cm.

Náčrtok ako zmerať dĺžku rukáva pánskej košele SmartMenB. Ako odmerať dľžku rukáva

Pánsku košeľu rozprestrite na rovnú plochu čelom k Vám. Košeľa môže a nemusí byť zapnutá. Jeden rukáv košele narovnajte. Dľžku rukávu zmerajte od švu na ramene až po lem manžety rukáva. Rukáv pri meraní nijako nenapínajte. Iba sa snažte metrom kopírovať vonkajšiu hranu rukáva. Ak meriate pánsku košeľu s dvojitou zahnutou manžetou - Francúzskou manžetou, merajte iba po zahnutie manžety tak, ako bežne nosíte.

Návod ako zmerať šírku pánskej košele SmartMen cez hrudníkC. Ako odmerať košeľu cez hrudník

Pánsku košeľu zapnite na všetky gombíky a rozprestrite na rovnú plochu čelom k Vám. Uhlaďte látku v časti hrudníka. Meter priložte k prieramku - ku švu, ktorý spája telo košele so spodnou hranou rukáva. Pokračujte v meraní ku druhému prieramku. Nameranú hodnotu vynásobte dvoma.

Nákres ako zmerať šírku košele SmartMen cez pasD. Ako odmerať obvod pása košele

Dľžka obvodu košele okolo pása je posledným meraním, ktoré vykonáme. Táto hodnota nám napovie, či zvoliť pánsku košeľu Slim fit alebo Regular fit.

Zapnutú košeľu na všetky gombíky položte na rovnú plochu čelom k Vám. Uhlaďte do strán strednú časť košele. Meranie vykonajte v najužšom bode košele, býva uprostred. Zmerajte vzdialenosť medzi švy košele. Nameranú hodnotu vynásobte dvoma.

Ako si vybrať najvhodnejší pánsku košeľu

Namerané hodnoty porovnajte s tabuľkou veľkostí pánskej košele SmartMen, ktorú nájdete pod popisom produktu. Okrem veľkosti goliera, 1-2 centimetre +/- nehrá žiadnu rolu. V eshope výrobca pánskych košieľ SmartMen môžete vymeniť alebo vrátiť zakúpenú košeľu do 30 dní od prevzatia a zadarmo.

Niekoľko rád na záver

Ak ste relatívne štíhly muž, občas športujúci a nikto Vám nehovorí, že by ste mali "viac športovať", potom Vám pristane strih košele Slim fit.

Ak si vyberáte Casual a Business Casual pánsku košeľu, ktorú nebudete zapínať na horný gombík, potom si vyberte o číslo menšiu veľkosť, než akú ste namerali. Dosiahnete tak väčšie priliehanie a modernejši vzhľad.

Pre prípadné otázky k výberu správnej veľkosti košele SmartMen nás neváhajte kontaktovať na: +420 725 976 766 a info@smartmen.cz.

blank
  • Doprava zdarma na všetky objednávky od €60
  • Množstevné zľavy 20% ihneď pri každom nákupe
  • Odstúpenie a výmena vždy zadarmo cez Zásielkovňa.sk
  • Zľava na hodvábnu kravatu ku každej košeli ETERNA
  • Pre firemný dress code vzorky na vyskúšanie veľkostí zapožičiame zadarmo
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.