Množstevné zľavy a výpredaje pánskych košieľ priamo od výrobca

Zaujímavé zľavy už pri prvej objednávke. Výpredaj košiel za 50% pôvodnej ceny.

V eshope českého výrobca pánskych košiel značky SmartMen si vážime každého zákazníka. Naším cieľom je šiť tie najlepšie košele na svete a ponúkať pri predaji tie najlepšie služby. Vďaka priamemu predaju zákazník získa vysokú kvalitu za prijateľnú cenu.

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpia viac ako jednu košeľu automaticky získajú zľavu na druhú košeľu 20% a na tretiu košeľu zľavu 33%. K tomu poštovné zadarmo a darček k nákupu.

Potrebujete len jednu košeľu? Prikúpte si k nezľavnenej košeli modernú hodvábnu kravatu alebo unikátne manžetové gombíky a získajte obratom zľavu €4 a poštovné zadarmo.

Pánske košele vo výpredaji získate so zľavou 50%. Nakúpte ešte dnes. Niektoré veľkosti a strihy už ostávajú posledné kúsky.

Prehľad zliav a bonusov v eshope SmartMen.sk

 • Zľava na 2. košeľu 20% a zľava na 3. košeľu 33%

  V eshope výrobca pánskych košiel značky SmartMen ponúkame v jednej objednávke zľavu na 2. košeľu 20% a zľavu na 3. košeľu 33%. Akcia platí pre nezľavnené košele.

 • Košeľa s kravatou zľava € 4

  K nezľavnenej pánskej košeli SmartMen si vyberte modernú hodvábnu kravatu a získajte ihneď zľavu € 4 a poštovné zadarmo. K zásielke Vám pribalíme voňavé levanduľové vrecúško.

 • Košeľa s manžetovými gombíkmi zľava € 4

  K nezľavnenej pánskej košeli SmartMen si vyberte unikátne manžetové gombíky z Jablonca nad Nisou a získajte ihneď zľavu € 4 a poštovné zadarmo. K zásielke Vám pribalíme voňavé levanduľové vrecúško.

 • Pánske košele so zľavou 50%

  Kvalitné pánske košele značky SmartMen môžete získať vo výpredajoch so zľavou 50%. Poponáhľajte sa. Máme posledné kúsky vo Vašej veľkosti a strihu.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie