Business Formal Dress Code pre ženy & mužov nielen do zamestnania

blank
 • Pánske košele a dámske blúzky do firemného dress code
 • Firemné košele skladom - pre výšivky loga
 • Dámsky kostýmček pre korporátny dress code
 • Previous
 • Ďalší

Spoločenské odevy pre ženy i mužov pre pracovné a životné situácie

Elegantný a reprezentatívne štýl obliekania do zamestnania a pre spoločenské udalosti sa tiež nazýva semi formal dress code. Jedná sa o spoločenské oblečenie, kedy si muž oblečie pánsky oblek, košeľu s dlhým rukávom, kravatu a šnurovacie poltopánky. Formálne oblečenie pre ženy predstavuje kostýmček so sukňou alebo nohavicami, košeľová blúzka, lodičky.

Formálne oblečenie pre všetky príležitosti

Spoločenské oblečenie najčastejšie obliekame do zamestnania a pri rozmanitých spoločenských udalostiach - svadby, maturity, promócie, plesy, krstiny, pohreby. Vždy, keď reprezentujeme seba, svojich blízkych alebo zamestnávateľa, volíme spoločenské oblečenie

Korporátny dress code firme na mieru

Vybavíme vašich zamestnancov spoločenským oblečením pre reprezentatívne vystupovanie. Pohodlné nosenie po celý deň a príjemný sebavedomý dojem z dobre padnúcich odevov. Vzorky zadarmo. Pravidelné dodávky už od 1 ks odevu. Množstevné zľavy a individuálny prístup ku každej zákazke.

Odporúčame pre mužov

Pánske obleky: Sivá farba a odtiene čiernej sú štandardom pre spoločenské obleky. Tmavé odtiene modrej farby sú moderným outfitom spolu s hnedými doplnkami (opasok, topánky). Pánske oblekové nohavice a oblekové sako možno zakúpiť zvlášť. Môžete si tak vybrať Vám padnúce veľkosti. Na výber máte najobľúbenejšie farby - čierna, tmavo modrá, šedá.

Biela košeľa s dlhým rukávom: Klasika nesmie chýbať v žiadnom šatníku muža. V bielej košeli vždy vyzeráte elegantne pri akejkoľvek príležitosti. Biela farba ladí ku všetkým doplnkom - najmä farebným kravatám.

Košeľa na manžetové gombíky: Najviac elegantné luxusné košele na svadby, plesy a pre spoločenské udalosti. Pre osvieženie doplňte zaujímavými manžetovými gombíkmi.

Moderné Business košele: V pracovný deň možno nosiť do zamestnania k obleku alebo len k nohaviciam farebné košele s dlhým rukávom s jemným vzorom kára alebo zvislým prúžkom. Najobľúbenejšia košeľa do zamestnania je praktická svetlo modrá farba. Jemného vzoru možno docieliť tkaním v štýle Herringbone - rybia kostra alebo rypsová kepr - anglicky Twill.

Kravaty: Pánske kravaty sa nosí čoraz menej často. Keď už si kravatu beriete, vyberte 100% hodváb a nie polyester. Z farieb patrí k najobľúbenejším tmavo modrá, červená a čierna. Nebojte sa typických vzorov - bodky a šikmé prúžky. Moderné sú kravaty úzke - slim strihy.

Manžetové gombíky: Elegantný a nenápadný doplnok luxusných košeľou. Farbu gombíkov môžete ladiť ku kravate alebo k doplnkom partnerky. Výroba bižutérnych doplnkov v Jablonci nad Nisou na zákazku výhradne pre značku pánskych košieľ SmartMen.

Poltopánky: Šnurovacia nízka spoločenská obuv zvaná Oxfordky. Farbu volíme o stupeň tmavší ako oblek alebo nohavice. Farbu poltopánok jednoducho zlaďte s farbou opasku - čierna alebo hnedá.

Pánske ponožky: Tradícia velí zladiť farbu ponožiek s farbou nohavíc. Najčastejšie nosíme jednofarebné čierne ponožky. Moderný muž sa nebojí pestrofarebných ponožiek do spoločenskej obuvi.

Odporúčame pre ženy

Dámske kostýmy a šaty: Sivá a odtiene čiernej sú štandardom pre spoločenské odevy pre ženy. Dámske oblekové nohavice a oblekové sako možno zakúpiť zvlášť. Môžete si tak vybrať Vám padnúce veľkosti. Na výber máte najobľúbenejšie farby - čierna, tmavo modrá, sivá. Elegantné business šaty zvýrazní ženskú postavu a zároveň zaistí reprezentatívny vzhľad.

Biela košeľová blúzka s dlhým rukávom: V bielej košeli vždy vyzeráte elegantne pri akejkoľvek príležitosti. Biela farba ladí ku všetkým doplnkom - najmä farebným sukniam, svetrom a šperkom.

Moderné Business dámske košele: V pracovný deň možno nosiť do zamestnania do kostýmčeku alebo len k nohaviciam farebné košele a košele s kontrasty. Rukávy možno elegantne vyhrnúť a zvýrazniť farebnú látku na vnútornej strane manžety.

Manžetové gombíky: Elegantný a nenápadný doplnok luxusných blúzok. Farbu gombíkov môžete ladiť k šperkom a doplnkom. Výroba bižutérnych doplnkov v Jablonci nad Nisou na zákazku výhradne pre značku SmartMen.

blank
 • Logo Fruit of the Loom
 • Logo James Nicholson
 • Logo Russell
 • Logo Adler
 • Logo Malfini Premium
 • Logo Piccolio
 • Logo Malfini by Adler
 • Logo Rimeck
 • Logo Kariban
 • Logo BC Collection
 • Logo Sols
 • Logo Russell collection
 • Logo Stedman
 • Logo TeeJays

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.