Chino - moderný strih nohavíc pre mužov aj ženy

20 položiek

Elegantný casual štýl obliekania

Široký výber farebných Chinos do zamestnania aj voľný čas. Moderné strihy pristanú ako mužom tak ženám. Ideálna súčasť voľnočasového outfitu a smart casual štýlu. Kvalitná bavlnená látka a starostlivé spracovanie v každom detaile.

V eshope SmartMen.sk môžete vrátiť a vymeniť zakúpené nohavice do 30tich bez udania dôvodu. Podaním na výdajné miesta Zásielkovňa úplne zadarmo. Nakupujte naisto a bezpečne. Množstevné zľavy až 20% už od prvého nákupu.

Súčasť firemnej uniformy

Elegantné Chinos pre mužov aj ženy s výberom zo siedmich farieb a mnohých veľkostí pristanú zamestnancom v službách, obchode i výrobe. Moderné nohavice, polo alebo bavlnená košeľa sú ideálnu súčasťou firemnej uniformy. Množstevné zľavy a individuálne ceny. Flexibilné dodávky s minimálnym množstvom už od 1 ks.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.