Prešívané bundy pre zahriatie a eleganciu

26 položiek

Do chaldného až mrazivého počasia na prechádzky po meste aj vychádzky do prírody. Kvalitné spracovanie a moderný dizajn. Bez potlače, bez log. Jednofarebné prevedenie s prípadnými kontrasty. Pripravené pre potlač firemným logom.

Moderné prešívané bundy v decentných farbách. Slabšie cross bundy na prechodné obdobie, odolné voči vetru a dažďu. Silnejšie zimné bundy do mesta aj rekreačné športovanie. Široký výber farieb, veľkostí a dizajnov. Moderné dámske a pánske strihy.

Množstevné zľavy pre firemných zákazníkov

Zaujímavý benefit pre zamestnancov a vynikajúca reklama pre zamestnávateľov. Darček pre zamestnancov a obchodných partnerov, ktorý ocenia. Firemné bundy dodávame s potlačou alebo výšivkou loga. Vzorky na zapožičanie bezplatne. Realizácia zákazky za 3 týždne vrátane brandingu.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.