Menu

Oblečenie pre kuchárov a kuchárky - Nielen biele rondóny a zástery

Kvalitné a praktické profesijné odevy do kuchyne

Tradičná uniforma kuchára sa skladá z kuchárskej čiapky, rondóna a nohavíc. Prevláda elegantná čisto biela farba. V modernom poňatí dress code personálu reštaurácie možno experimentovať s farbami oblečenia a doplnkov. Riešením je často ušitie uniforiem na zákazku.

V modernom kuchárskom rondóne a čistej zástere sa nebudete báť nahliadnuť do reštaurácie medzi hosťami. Rondóny nemusí byť len biele.

Dvojradový rondon a jednoduchšie varianty

Klasický rondon pánsky aj dámsky sa zapína vpredu na dva rady gombíkov. Dvojitá látka lepšie chráni kuchára a dodá punc elegancie. Zapínanie rondóna je špecifické - na gombíky prestrčené dvoma dierkami. Jednoduchšie je možné zapnúť rondón na patentky.

Dobrú službu v kuchyni odvedú aj lacnejšie jednoradové rondóny a kuchárske blúzky. Kuchárske oblečenie možno elegantne i prakticky doplniť pasovú alebo laclovú zásterou.

Rondon s menom

Možno rozmarnosť, ale rondón s vyšitým celým menom kuchára na ľavej náprsenke pozdvihne kultúru v kuchyni opäť o stupienok vyššie.

Výšivka loga reštaurácie

S minimálnou investíciou zvýšite prestíž reštaurácie a elegantne na prvý pohľad odlíšite personál od hostí. Výšivky možno použiť nielen na čašnícke košele, ale aj barmanské zástery a oblečenie pre kuchárov.

Biele nohavice a unikátny vzor pepito

Do kuchyne tradične patrí biela farba. Čistota a elegancia. Nohavice nevynímajúc. Zaujímavým tradičným vzorom pre kuchárske a mäsiarske oblečenie je pepito. Kohútia stopa v čiernej farbe na bielom podklade je znakom oblečenia v gastro prevádzkach.

Vyberáme pre kuchárov a kuchárky

 • >XXL

  Pánsky rondon čierny s červeným kontrastom

  Elegantný rondon z pevnej zmesovej látky. Červené manžety, stojáčik a zvislé lemy. Čevneé gombíky. Veľkosti 44 - 64.

  Do týždňa

  39,95 €

  33,02 € bez DPH

 • Rondon čierny s bielym prúžkom 44,95 € 44%

  POSLEDNÉ KUSY >XXL

  Rondon čierny s bielym prúžkom

  Elegantný rondon v nápaditom dizajne. Stojáčik. 100% bavlna vyššej gramáže. Biele gombíky. Veľkosti 44 - 64. Posledný skladom vel.64.

  Skladom

  24,95 €

  20,62 € bez DPH

  44,95 € Zľava 20 €

 • Rondon pre kuchára biely s kontrastom - 3 varianty 37,95 € 34%

  POSLEDNÉ KUSY >XXL

  Rondon pre kuchára biely s kontrastom - 3 varianty

  Klasický rondon s dlhým rukávom s 2 radmi gombíkov. Výber z 3 farieb. 100% česaná bavlna rypsový keper. Stredná gramáž. Snadná údržba. Veľkosti 42 - 64. Posledný vel.62.

  Skladom

  24,95 €

  20,62 € bez DPH

  37,95 € Zľava 13 €

 • Novinka

  Laclové zástera s vreckom

  Univerzálny zástera na výšivku loga. Na výber 40 farieb. Jedna veľkosť.

  Do týždňa

  14,95 €

  12,36 € bez DPH

 • Novinka

  Zástera do pasu krátka

  Jednoduchá zástera bez vreciek. Na výber 40 farieb. Jedna veľkosť.

  Do týždňa

  13,95 €

  11,53 € bez DPH

 • Novinka

  Zástera do pasu dlhá

  Jednoduchá zástera s vreckom. Na výber 30 farieb. Jedna veľkosť.

  Do týždňa

  14,95 €

  12,36 € bez DPH

 • Novinka

  Výšivka mena na odevy & monogramy

  Nechajte si vyšiť na akékoľvek oblečenie a pracovný odev meno alebo iniciály! Osobný darček pre kolegov v práci. Na výber 2 typy písma a veľa farieb. Všetko si jednoducho navolíte v objednávke. Odevy s výšivkou je potreba uhradiť vopred - bankovým prevodom alebo kartou v eshope.

  2 týždne

  4,95 €

  4,09 € bez DPH

 • >XXL

  Čierny kuchársky rondon dvojradový s cvočkami

  Dlhý rukáv. Praktické zapínanie na patentky. Výber zo 12tich veľkostí. Čierna farba je praktická a elegantná. Zmes bavlny a umelého vlákna pre vyššiu životnosť. Vyššia gramáž. Klasický stojačik.

  Do týždňa

  39,95 €

  33,02 € bez DPH

 • >XXL

  Čierny kuchársky rondon s cvočkami krátky rukáv

  Krátky rukáv s pútkami na perá. Praktické zapínanie na patentky. Výber zo 12tich veľkostí. Čierna farba je praktická a elegantná. Zmes bavlny a umelého vlákna pre vyššiu životnosť. Vyššia gramáž. Klasický stojačik.

  Do týždňa

  35,95 €

  29,71 € bez DPH

 • Kuchárske nohavice biele pánske 27,95 € 32%

  POSLEDNÉ KUSY Český výrobok

  Kuchárske nohavice biele pánske

  Klasické biele nohavice pre kuchárov a personál v kuchyni. Na výber 11 veľkostí. Štandardná dĺžka nohavíc. Klasický strih s dvomi prednými vreckami. Zapínanie na gombíky vpredu. V páse pútka na opasok. V bedrovej časti sťahovacia guma. Príjemná 100% bavlna pre celodenné nosenie. Tkanie rypsový keper - vyššia odolnosť. Vysoká gramáž. Jednoduchá údržba. Možnosť prania v automatickej práčke až na...

  Skladom

  18,95 €

  15,66 € bez DPH

  27,95 € Zľava 9 €

 • Kuchárske nohavice čierne pánske 33,95 € 29%

  Český výrobok >XXL

  Kuchárske nohavice čierne pánske

  Jednofarebné čierne nohavice pre kuchára. Na výber 11 veľkostí. Štandardná dĺžka nohavíc. Klasický strih s dvomi prednými vreckami. Zapínanie na gombíky vpredu. V páse pútka na opasok. V bedrovej časti sťahovacia guma. Trvanlivá zmes bavlny a polyesteru pre celodenné nosenie. Tkanie rypsový keper - vyššia odolnosť. Vysoká gramáž. Jednoduchá údržba. Možnosť prania v automatickej práčke až na 60...

  Skladom

  23,95 €

  19,79 € bez DPH

  33,95 € Zľava 10 €

 • Jednoduché biele nohavice pre kuchára na šnúrku 22,95 € 26%

  Český výrobok >XXL

  Jednoduché biele nohavice pre kuchára na šnúrku

  V páse sťahovanie šnúrkou. Na výber 11 veľkostí. Štandardná dĺžka nohavíc. Klasický strih s dvomi prednými vreckami a jedným zadným vreckom. Posledné vel.64.

  Skladom

  16,95 €

  14,01 € bez DPH

  22,95 € Zľava 6 €

 • Kuchárske nohavice biele pánske - predĺžená dĺžka 28,95 € 34%

  Český výrobok >XXL

  Kuchárske nohavice biele pánske - predĺžená dĺžka

  Predĺžená dĺžka nohavíc na telesnú výšku 194 cm. Klasické biele nohavice pre kuchárov a personál v kuchyni. Na výber 11 veľkostí. Klasický strih s dvomi prednými vreckami. Zapínanie na gombíky vpredu. V páse pútka na opasok. V bedrovej časti sťahovacia guma. Posledné skladom vel.52.

  Skladom

  18,95 €

  15,66 € bez DPH

  28,95 € Zľava 10 €

 • Biele nohavice dámske pre lekárky a do gastro prevádzok 26,95 € 37%

  Český výrobok

  Biele nohavice dámske pre lekárky a do gastro prevádzok

  Klasický strih s dvomi prednými vreckami. Zapínanie vpredu na 1 gombík a zips. Znížený pás. V bedrovej časti sťahovacia guma. Skladom posledné vel.40.

  Skladom

  16,95 €

  14,01 € bez DPH

  26,95 € Zľava 10 €

 • Biele nohavice dámske do čistých prevádzok 21,95 € 22%

  POSLEDNÉ KUSY Český výrobok >XXL

  Biele nohavice dámske do čistých prevádzok

  Klasické biele nohavice z bavlny. Na výber 14 veľkostí. Klasický strih s dvomi prednými vreckami. Obvod pása do gumy. Vyšší pás. Skladom posledné vel. 56 a 62.

  Skladom

  16,95 €

  14,01 € bez DPH

  21,95 € Zľava 5 €

 • Šatka TOPCOOL® funkčný materiál

  Šatka nielen pre športovcov. Jedna veľkosť. Unisex. Na výber 19 farieb.

  Do týždňa

  6,95 €

  5,74 € bez DPH

 • >XXL

  Mäsiarska pepito blúza dlhý rukáv

  Jednoduchý strih, tri predná vrecká. Vyrobené zo 100% bavlny vyššej gramáže. Na výber 11 veľkostí. Jednoduché zapínanie vpredu 5 gombíkov. Elegantný košeľový golier. Kvalitná bavlnená látka s gramážou 210 gr./m2. Dlhý rukáv.Tradičný vzor pepito - odtlačok kohútiej stopy v čiernej farbe na bielom podklade.

  Do týždňa

  29,95 €

  24,75 € bez DPH

 • Mäsiarsky kalmuk čiernobiela kocka 59,95 € 33%

  POSLEDNÉ KUSY >XXL

  Mäsiarsky kalmuk čiernobiela kocka

  Jednoduchý strih, 2 predné vrecká, dlhý rukáv. Vyrobené z viskózy a bavlny vysokej gramáže. Na výber 9 veľkostí. Jednoduché zapínanie vpredu na 5 gombíkov. Elegantný golier.

  Skladom

  39,95 €

  33,02 € bez DPH

  59,95 € Zľava 20 €

 • Novinka

  Kuchársky rondón dlhý rukáv Premier Easy Care

  Easy Care kuchársky rondon s dlhým rukávom. Zapínanie na 10 gombíkov. Farby biela alebo čierna. Možno prať na 60°. Veľkosti XS - 4XL.

  Do týždňa

  32,95 €

  27,23 € bez DPH

 • Novinka

  Pánska zástera s trakmi a vreckami Gala Sol 's

  Dlhá zástera s nastaviteľným trakmi. Veľká praktické vrecko s 2 priehradkami. Dostupná v 17 farebných variantách. Jedna veľkosť. Rozmery 90 x 75 cm.

  Do týždňa

  17,90 €

  14,79 € bez DPH

 • Novinka

  Dámska pasová zástera s veľkým vreckom Greenwich Sol's

  Dámska veľmi praktická zástera s veľkým vreckom s 2 časťami. Dostupná v 10 farebných variantách. Jedna veľkosť.

  Do týždňa

  13,95 €

  11,53 € bez DPH

Doporučujeme oblečení pro kuchaře a kuchařky

Rondon kuchařský bílý dvouřadý v eshopu SmartMen.czRondony

Ochrana kuchaře, funkčnost a elegance jsou základními požadavky na kuchařské oblečení pro muže i ženy. Bílé rondony s dlouhým rukávem patří mezi nejčastější varianty uniformy kuchaře na světě. Klasický rondon se vyznačuje dvěma řadami knoflíků. Pro práci v kuchyni se hodí také jednoduché rondony s jednou řadou knoflíků a kuchařské haleny.

Kdo se chce odlišit, zvolí černý rondon nebo rondon s proužkem. Barevné rondony je potřeba doplnit kalhotami v témže barevném odstínu, nebo tmavším. Bílé kalhoty se k barevným rondonům nehodí. 

Rondon se jménem

Výšivku jména na levé náprsence rondonu si může pořídit každý. Profi kuchař z vyhlášené restaurace i nadšenec sledující Master Chef. Výšivka jména na oděvy je skvělým dárkem pro Vaše blízké. Výšivku můžete aplikovat také na kuchařské zástěry, polo trička, mikiny a montérky.

Kuchařské kalhoty

Bílé kalhoty jednoduše ladí k rondonům. Střih kalhot pro muže i ženy je shodný s kalhotami ve zdravotnictví, wellness a v příbuzných službách. Výběr je široký. K barevným rondonům je potřeba vybrat kalhoty pokud možno ze stejné látky.

Specialitou kuchaře je vzor pepito. Jedná se o otisk kohoutí stopy v černé barvě na bílém podkladu. Pepito kalhoty skvěle doplňují bílé rondony.

Červená kuchařská zástěra k bílému rondonu a černým kalhotám v eshopu SmartMen.czKuchařská zástěra

Nejlevnější a nejpraktičtější oděv při vaření doma i v restauraci. Jedna velikost padne všem. Unisex střih. Snadná údržba. Střídá se Vám personál v restauraci? Najímáte sezónní brigádníky? Nejlevněji obléknete personál do zástěry.

Krátká pasová zástěra

Délka od pasu nad kolena nejvíce sluší servírkám, ale i kuchařům v rondonu. S kapsou nebo bez kapsy. Zavazování na tkanice v pase. Jedna velikost a jeden střih pro muže i ženy všech postav.

Dlouhá pasová zástěra

Od pasu pod kolena. Klidně až k nártům. Dlouhá zástěra opticky zeštíhluje a prodlužuje postavu. Hodí se jak pro muže, tak pro ženy.

Zástěra s laclem

Nejvíce ochrání při vaření a manuální práci. Kuchaři si ji oblékaji také při grilování. Prodlužuje životnost rondonu. Laclová zástěra s výšivkou loga restaurace udělá skvělou reklamu Vaší restauraci, kavárně nebo baru.

Kuchařská čepice

Vysoká kuchařská čepice je klasika, nejenom v pohádkách. Praktičtější ovšem bývá kuchařská lodička, šátek, kšiltovka nebo jenom kšilt. 

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.
Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov a/alebo služieb našej alebo našich partnerov, jej relevantnosti pre vás na základe produktov alebo stránok, ktoré ste navštívili na tejto webovej stránke alebo na iných webových stránkach.
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať