Výšivka firemné logo na odevy

Výšivka firemné logo na odevy

Zhodnotíme profesijné odevy firemným brandingom. Výšivka loga vydrží dlhšie ako potlač. Možnosť použiť až 15 farieb naraz.

2,40 € s DPH

1,98 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: 5-8 dní
Doručíme dňa: 20.05.2021

Výrobca: SmartMen

Kolekcia firemného oblečenia s logom

Obchodníkov, zamestnancov spoločnosti a personál jednoznačne odlíšite od zákazníkov v odevoch s firemným logom. Firemné uniformy podporí zvýšiť image Vašej firemnej značky.

Logo na odevy pre reklamné účely a na firemné uniformy pre zamestnancov plní nielen funkciu reprezentácie spoločnosti ale tiež sa odevy môžu stať zaujímavým bonusom pre zamestnancov s daňovo uznateľným nákladom pre zamestnávateľov.

Na aké odevy je výšivka vhodná?

Najčastejšie vyšívame loga na pánske i dámske košele, polo košele, fleecové bundy a vesty, mikiny a pracovné odevy - kuchárske rondóny, zástery, montérkové bundy, pracovné laclové nohavice, čiapky a kšiltovky.

Ako objednať výšivku loga

Pre cenovú ponuku výšivky nás kontaktujte na info@smartmen.cz.

Ceny a podmienky

Cena výšivky sa skladá z dvoch zložiek:

  • Vyšívací program - jednorazový náklad pre vytvorenie programu pre strojové vyšívanie; cena okolo €20 bez DPH podľa časovej náročnosti
  • Výšivka - cena za každú výšivku podľa veľkosti, náročnosti a množstva výšiviek v jednej zákazke; minimálny počet výšiviek 10 ks; cena za výšivku od €2,00 bez DPH

Nakupujem naisto - výšivka na vyskúšané odevy

Objednané odevy a ích vzorky pre výšivku loga si doma alebo vo firme vyskúšajte a pošlite nám späť po odsúhlaseniu výšivky. Poštovné od Vás k nám hradíte Vy. Budete tak mať istotu, že Vám oblečenie bude sedieť. My Vám zašleme odevy s výšivkou na naše náklady späť. Poštovné od nás k Vám hradíme my. Platí pre najlacnejší spôsob dopravy - na výdajné miesta Zásielkovňa.

Všetci chcú výšivku? Množstevné zľavy

Akonáhle to má jeden, tak to chcú všetci. Od 10tich výšiviek nás prosím vopred kontaktujte. Ponúkneme Vám množstevnú zľavu na výšivku a pravdepodobne aj na odevy!

Zvláštne podmienky

Výšivku je potrebné uhradiť bankovým prevodom alebo platobnou kartou vopred vrátane ceny odevu. Objednávky "na dobierku" nebudú realizované. Odevy s aplikovanou výšivkou nemožno vrátiť ani vymeniť v zákonnej lehote bez udania dôvodu. Odevy možno reklamovať.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Môže sa Vám páčiť alebo hodiť - odporúčame prikúpiť

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.