Nohavice pre kuchárov - biele, čierne, pepito a biele do zdravotníctva

17 položiek

Biele kuchárske nohavice perfektne dopĺňajú tradičné kuchárske oblečenie - rondóny. Plní ochrannú funkciu pre prácu v kuchyni ale aj estetickú. Kuchár vo zladenej uniforme reprezentuje svoju reštauráciu. Biele nohavice sú najpredávanejšie u mužov, tak u žien.

V eshope SmartMen.sk nájdete pánske a dámske strihy s prepracovanými nohavicovými vreckami alebo pútkami na opasok. Jednoduché a lacné nohavice v páse na šnúrku alebo gumu. Skladom predĺžená dĺžka pre postavy s výškou okolo 194 cm u mužov a 176 cm u žien.

Biele nohavice sú obľúbené nielen kuchármi, ale aj v zdravotníctve lekármi, sestrami, v lekárňach. Biela farba pracovného oblečenia je vhodná všade, kde je potreba reprezentovať čistotu, starostlivosť a profesionálny prístup k zákazníkovi.

Farebné nohavice a vzor pepito

Kuchári radi experimentujú nielen s receptami, ale aj farbami oblečenia. Praktickú a elegantnú čiernu farbu nájdeme v šatníku nejedného kuchára. Obľúbený je vzor prúžku v čiernej farbe na bielom podklade. Pre kuchárov a mäsiarov je typické pepito - čierny vzor podobný kohútiej stope na bielom podklade.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.