Moderné pánske košele a košeľové blúzky

38 položiek

Smart casual dress code do firiem za 3 týždně s logomModerné farebné kombinácie, celoplošná potlač zaujímavými vzormi, kontrastné prvky na pánske i dámske košele pre zvýraznenie osobnosti Vašich zamestnancov. Široký výber vzorov, strihov a veľkostí pre každú profesiu. Preto sú Smart Casual v dnešnej dobe najviac obľúbené ako u zamestnancov a podnikateľov, tak u zamestnávateľov.

Kvalitný servis a flexibilné dodávky

V eshope SmartMen.sk Vám sme sprievodcom pri tvorbe firemného dress code od prvej myšlienky po realizáciu zákazky s výhľadom dlhodobej spolupráce. Detailné cenové ponuky zasielame vrátane fotografí do druhého dňa. Vami zvolené vzorky zasielame zdarma do piatich dní. Zákazku sme schopní realizovať počas 3 týždňov vrátane výšivky firemného loga. Dohodnuté cenové a dodacie podmienky sme schopní plniť opakovane v dohodnutom časovom intervale.

Najžiadanejšie firemný dress code

Pohodlie pri ceste do zamestnania, celý pracovný deň na schôdzkach aj v kancelárii. Svieža cestou z práce. Iba v obľúbenom Smart Casual oblečení napríklad aj s firemným logom. Elegantné firemné uniformy pre management, obchodné tímy, reštaurácie, hotely, obchody, služby - Smart casual košele, Plátené nohavice, Pletené svetre, Polo.

Všetok sortiment pre firemný dress code nájdete v eshope SmartMen.sk alebo nás kontaktujte pre individuálnu ponuku uniforiem pre Vaše podnikanie.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.