Najpredávanejšie nežehlivé košele ETERNA Modern Fit & päť dľžok rukáva na výber

81 položiek

Mierne projmutie košele v páse a najširší výber látok, typov golierov a dľžok rukávov. Pánske košele ETERNA Modern Fit si obľúbilo najviac zákazníkov týchto najlepších nežehlivých košieľ.

Štandardná dľžka rukáva 65 cm poteší muža stredne vysokej postavy i menšieho vzrastu. Strih Modern Fit je k dispozicii aj so skráteným rukávom a dvoma dľžkami predľžených rukávov - 68 cm a 2x predľžený rukáv 72 cm.

Škála veľkostí golierov od čísla 37 po číslo 48 uspokojí väčšinu populácie. Strih Modern Fit môže byť optimálnou voľbou medzi voľným strihom Comfort Fit a vypasovaným strihom Slim Fit. Rozmery všetkých 3 strihov môžete porovnať v prehľadnej tabuľke veľkostí umiestnené v každom detaile produktu.

Najrozmanitejšia ponuka látok čo do farieb a vzorov. Najväčší výber tvarov golierov. Pánske košele do spoločnosti aj pre voľný čas.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.