Dámske blúzky a pánske košele s logom - Profesionálna prezentácia Vašej firmy

 • Výpredaj kvalitných košelí SmartMen za polovic
 • Akčné zľavy na všetky odevy v eshope SmartMen.sk
 • Predchádzajúca
 • Ďalší

firemné košele s logom za 3 týždně alebo firme na mieruNajviac predáva úsmev, príjemné vystupovanie a celkový prvý dojem. Kvalitné firemné oblečenie s logom Vašej spoločnosti pomôže Vašim obchodníkom a zamestnancom k dokonalejšej prezentácii Vašej spoločnosti, produktov a služieb. Slová klasika, nech môžu znieť akokoľvek povrchne, sú stále platné: "Je to pravda odveká, šaty robia človeka!".

Vaše privátna kolekcia - Naša kreativita

Značka SmartMen je špecialistom na pánske košele a kravaty. Pretože košele pod našou značkou šijeme výhradne v Českej republike, sme flexibilní a sme schopní obstarať ucelenú kolekciu aj dámskych blúzok. Pre zákazníka sme schopní dodať najmenej 50 kusov v rôznych veľkostiach v pánskom aj dámskom prevedení. Dizajn košieľ a blúzok realizujeme s ohľadom na Vaše firemné farby a účel použitia vo vlastnej réžii.

Košele skladom s objednaním od 1ks

Potrebujete rýchlo košele a blúzky? Vyberte si z ponuky eshopu SmartMen.sk kvalitné a slušivé košele a blúzky zahraničných značiek. Vzorky dodáme zadarmo. Objednať možno už od 1ks. Výšivky zabezpečujeme od počtu 10ks. Kompletnú zákazku obdržíte do 3 týždňov vrátane výšivky loga.

Obliekame obchodné tímy, vystavovateľov na veľtrhoch, čašníkov, servírky, recepčných, personál vo službách. Všetky firmy, ktoré sa chcú odlíšiť a vkusne sa prezentovať.

Komplexné riešenie firemnej identity

Na firemné košele zabezpečujeme výšivku Vášho loga alebo potlač. V spolupráci s módnou návrhárkou vieme pripraviť celkovú kolekciu spoločenského oblečenia od hlavy až k päte. Teší nás práca na uniformách pre pilotov a letušky. Zrovna tak do posledného detailu vymýšľame atraktívne a praktické uniformy pre servírky a čašníkov. Kreatívna práca nás baví. Spokojnosť našich zákazníkov nás teší.

Čo očakávať od SmartMen? Jednoduchosť - Flexibilita - Reálne ciele

Ušitie pánske košele a blúzky nie je žiadna veda. Aspoň nie pre nás. S ohľadom na ekonomiku každej zákazky konáme rýchlo, transparentne a efektívne. Zákazníkovi vždy odporúčame, aby nešetril na látke. Napríklad obsluha v reštaurácii strieda dve až tri košele, oblečenie sa perie každý týždeň. Látka musí vydržať aspoň sto pracích cyklov, tj. dva roky. Čas sú peniaze. Ušetriť čas možno na priamej a obojstranne otvorenej komunikácii. Naše režijné náklady sú minimálne. Kolekciu značky SmartMen ponúkame výhradne online. Sme mladá rodinná firma. Za kvalitu košieľ ručíme.

Kvalitné a slušivé košele sú Vašou aj našou vizitkou

Pretože tiež na firemné košele a blúzky našívame vlastnú značku SmartMen, ponúkame aj v privátnych kolekciách pokiaľ možno vysokú a najvyššiu kvalitu košeľoviny a látok. Látky sa vyznačujú vysokou gramážou, stálosťou farieb i veľkostí, príjemným omakom. Praktická je vždy úprava pre ľahké žehlenie alebo priamo nežehlivá úprava. Cena jednej košele alebo blúzky sa pohybuje okolo Euro 30 bez DPH za kus s ohľadom na kvalitu látky a spracovanie fazóny. Košele a blúzky v tejto kvalite sú v obchodoch k dostaniu najmenej od Euro 60 a skôr vyššie.

Každá individuálna kolekcia nás o krôčik posúva k nášmu cieľu šiť tie najlepšie košele na svete. Tešíme sa na spoluprácu.

... Pretože, je to pravda odveká,
šaty robia človeka,
kto v handrách čaká na šťastie,
ten sa načaká ...

Text: Ježek Jaroslav + Voskovec Jiří + Werich Jan

DENIMAR TAILORING s.r.o.
Denisa Huková
konateľka spoločnosti

Nezáväzný dopyt alebo dotaz na firemné oblečenie

 • Doprava zdarma na všetky objednávky od €60
 • Množstevné zľavy 20% ihneď pri každom nákupe
 • Odstúpenie a výmena vždy zadarmo cez Zásielkovňa.sk
 • Zľava na hodvábnu kravatu ku každej košeli ETERNA
 • Pre firemný dress code vzorky na vyskúšanie veľkostí zapožičiame zadarmo
 • Predchádzajúca
 • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.