Dámske blúzky a pánske košele s logom

Profesionálna prezentácia Vašej firmy

Profesionálna prezentácia Vašej firmy

Firemné košele. Dámske blúzky a pánske košele pre zamestnancov

Investujete ako zamestnávateľ do vzdelávania Vašich pracovníkov? Školíte svojich obchodníkov pre dosahovanie lepších výsledkov? Snažíte sa, aby Vaši ľudia čo najlepšie reprezentovali Vašu spoločnosť? Aj cez vynakladané prostriedky to ale stále nie je ono? Možno stačí len málo. Svojich zamestnancov dokonale oblečte!

Šaty robia človeka

Nijako nechceme znižovať odborné, komunikačné, organizačné a všetky možné schopnosti vašich obchodníkov a zamestnancov na vedúcich pozíciách. Podľa nášho názoru by každý kľúčový zamestnanec mal plánovať ďalší osobný duševný a profesionálny rozvoj, v ktorom ho má zamestnávateľ ďalej podporovať. Slová klasika, nech môžu znieť akokoľvek povrchne, sú stále platné: "Je to pravda odveká, šaty robia človeka!".

Vaše privátna kolekcia. Naša kreativita.

Značka SmartMen je špecialistom na pánske košele a kravaty. Pretože košele pod našou značkou šijeme výhradne v Českej republike, sme flexibilní a sme schopní obstarať ucelenú kolekciu aj dámskych blúzok. Pre zákazníka sme schopní dodať najmenej 10 kusov v rôznych veľkostiach v pánskom aj dámskom prevedení. Dizajn košieľ a blúzok realizujeme s ohľadom na Vaše firemné farby a účel použitia vo vlastnej réžii. V spolupráci s módnou návrhárkou vieme pripraviť celkovú kolekciu spoločenského oblečenia od hlavy až k päte. Teší nás práca na uniformách pre pilotov a letušky. Zrovna tak do posledného detailu vymýšľame atraktívne a praktické stejnokroje pre servírky a čašníkov. Kreatívna práce nás baví. Spokojnosť našich zákazníkov nás teší.

Čo očakávať od SmartMen? Jednoduchosť. Flexibilita. Reálne ciele.

Ušitie pánske košele a blúzky nie je žiadna veda. Aspoň nie pre nás. S ohľadom na ekonomiku každej zákazky konáme rýchlo, transparentne a efektívne. Zákazníkovi vždy odporúčame, aby nešetril na látke. Napríklad obsluha v reštaurácii strieda dve až tri košele, oblečenie sa perie každý týždeň. Látka musí vydržať aspoň sto pracích cyklov, tj. dva roky. Čas sú peniaze. Ušetriť čas možno na priamej a obojstranne otvorenej komunikácii. Naše režijné náklady sú minimálne. Kolekciu značky SmartMen ponúkame výhradne online. Sme mladá rodinná firma. Za kvalitu košieľ ručíme.

Kvalitné a slušivé košele sú Vašou aj našou vizitkou.

Pretože tiež na firemné košele a blúzky našívame vlastnú značku SmartMen, ponúkame aj v privátnych kolekciách pokiaľ možno vysokú a najvyššiu kvalitu košeľoviny a látok. Látky sa vyznačujú vysokou gramážou, stálosťou farieb i veľkostí, príjemným omakom. Praktická je vždy úprava pre ľahké žehlenie alebo priamo nežehlivá úprava. Cena jednej košele alebo blúzky sa pohybuje okolo Euro 30 bez DPH za kus s ohľadom na kvalitu látky a spracovanie fazóny. Košele a blúzky v tejto kvalite sú v obchodoch k dostaniu najmenej od Euro 60 a skôr vyššie.

Každá individuálna kolekcia nás o krôčik posúva k nášmu cieľu šiť tie najlepšie košele na svete. Tešíme sa na spoluprácu.

... Pretože, je to pravda odveká,

šaty robia človeka,

kto v handrách čaká na šťastie,

ten sa načaká ...

Text: Ježek Jaroslav + Voskovec Jiří + Werich Jan

DENIMAR TAILORING s.r.o.
Denisa Huková
konateľka spoločnosti

 

Nezáväzný dopyt alebo dotaz na firemné oblečenie

Prečo ľudia nakupujú na SmartMen.sk:

Výmena do konca Januára 2018

Kvalitné látky na košele

Vysoká úroveň spracovania

Moderný strih Slim Fit

Eshop výrobca košieľ

Košele vyrobené v Česku

Všetko skladom v eshope

Doprava zdarma od €60

Voňavý darček ku každému nákupu

Darček zadarmo od €80

Zľava na všetko 10 % od €100

Výpredaj - Zľava 50 %!

Odstúpenie 30 dní

Platba kartou

Výdajné miesta v každom meste

My šijeme košele

Jedinečné manžetové gombíky

Naslúchame našim zákazníkom

Možnosť balenia košele ako darček

Zasielame do celého sveta

Firemné košele a blúzky s logom na zákazku

Stále rozširujeme ponuku košieľ

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie