Dress code do firiem - Vyšívame loga & potisk - Merchandise

 • Výpredaj kvalitných košelí SmartMen za polovic
 • Akčné zľavy na všetky odevy v eshope SmartMen.sk
 • Predchádzajúca
 • Ďalší

Firmy, podnikatelia, SZČO rovnaké podmienky ako spotrebitelia

Pri nakupovaní v eshope SmartMen.sk nerozlišujeme medzi nákupmi na "IČ" a spotrebiteľmi, ktorí sú v nákupoch online zo zákona lepšie chránení. Aj v B2B segmente ponúkame rovnaké podmienky ako B2C. Odstúpenie od kúpnej zmluvy v lehote 30 dní a ďalšie automatické benefity aj pre podnikajúcich firemných zákazníkov. Navyše sme platcami DPH!

Merchandise - brandové košele predávajú samy

Komplexné služby v oblasti obrandování odevov pre distribútorov nápojov, liehovín, piva, kávy, čajov a ďalších značkových nápojov do reštaurácií, krčiem, barov, kaviarní a iných prevádzok. Udržte a podporte svojich odberateľov kvalitným pracovným oblečením s vašou značkou.

Logá na odevy - výšivky, potlač, menovky

Opatrenie firemných odevov logom je služba, ktorú ponúkame a ktorá zhodnocuje zhotovené odevy do firiem. Branding so sebou nesie aj pozitívne daňové úspory. Výšivky alebo potlače odevov realizujeme za 3 týždne od záväzného objednania.

Pripravené na nosenie - vyperieme nové odevy pred prvým nosením

Objednáte si oblečenie v eshope. Za pár dní príde a Vy by ste ho chceli hneď nosiť. Ale mali by ste ho najskôr vyprať, usušiť, vyžehliť...

My to urobíme za Vás. Stačí si objednať službu Pripravené na nosenie a my objednané odevy - pánske košele a dámske košeľové blúzky: vybalíme, vyperieme, vyžehlíme, zabalíme & odošleme. To všetko nám zaberie len 5 pracovných dní. Vy hneď nosíte.

Pre konečných spotrebiteľov

Službu odporúčame objednávať, ak ste si istí strihom a veľkostí košieľ - zakúpené značky košieľ už poznáte, konkrétnu veľkosť nakupujete. Objednaním služby totiž strácate možnosť oblečenie vrátiť bez udania dôvodu v zákonnej lehote. Stále máte možnosť oblečenie reklamovať.

Pre firemných zákazníkov

Pokiaľ s nami riešite firemný dress code pre management, obchodné tímy, rôzne profesie, potom službu Pripravené na nosenie ocenia všetci Vaši zamestnanci. S ohľadom na typ odevu a počty Vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku. Vy nosíte. My sa o všetko postaráme.

Zhodnotenie odevov a firemného oblečenia kvalitnú výšivkou & printom

Obchodníkov, zamestnancov spoločnosti a personál jednoznačne odlíšite od zákazníkov v odevoch s firemným logom. Firemné uniformy podporí zvýšenie image Vašej firemnej značky. Najširšia ponuka firemných košieľ a odevov na SmartMen.sk.

Logo na odevy pre reklamné účely a na firemné uniformy pre zamestnancov plní nielen funkciu reprezentácie spoločnosti ale tiež sa odevy môžu stať zaujímavým bonusom pre zamestnancov a daňovo uznateľným nákladom pre zamestnávateľov. Nakupujte firemné odevy s možnosťou odpočtu DPH.

Na aké odevy je výšivka vhodná?

Najčastejšie Vyšívame logá a menovky na pánske i dámske košele, polokošele, fleecové bundy a vesty, mikiny a pracovné odevy - kuchárske rondóny, zástery, montérkové bundy, pracovné laclové nohavice, čiapky a šiltovky.

Zákazková výroba už od 50 ks

Podľa priania a zadania zákazníka šijeme montérky, montérkové bundy, laclové montérky do výroby. Profesijné odevy pre gastronómiu a hotelierstvo, zdravotníctvo a iné odbory. Ale aj pánske košele a dámske blúzky pod vlastnou značkou SmartMen pre obchodné tímy i reštaurácie. Zabezpečíme kompletný dress code Vašej spoločnosti od hlavy k päte.

Minimálny počet pre výrobu je 50 ks a zároveň najmenej 5 ks od veľkosti. Odevy dodávame s potlačou alebo výšivkou firemného loga podľa zadania zákazníka. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na info@smartmen.cz.

Nezáväzný dopyt alebo dotaz na firemné oblečenie

 • Doprava zdarma na všetky objednávky od €60
 • Množstevné zľavy 20% ihneď pri každom nákupe
 • Odstúpenie a výmena vždy zadarmo cez Zásielkovňa.sk
 • Zľava na hodvábnu kravatu ku každej košeli ETERNA
 • Pre firemný dress code vzorky na vyskúšanie veľkostí zapožičiame zadarmo
 • Predchádzajúca
 • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.