Firemné košele a blúzky ETERNA s výšivkou loga - pre mužov aj ženy

212 položiek

Pánske košele ETERNA v štýle business formalManažérske košele ETERNA z najkvalitnejších látok & nežehlivou úpravou s možnosťou výšivky Vášho firemného loga na golier, náprsenku i manžetu. Doprajte Vašim zamestnancom v administratíve, obchodníkom a manažérom najlepšie nežehlive košele ETERNA. Ako firma získate množstevné zľavy. Zamestnanci získajú zaujímavý benefit. Spoločne budete elegantne reprezentovať firemnú značku.

Podľa preferovaného spôsobu prezentácie firmy zvoľte firemný dress code vo forme formálnej spoločenskej košele ETERNA do obleku alebo moderné Smart Casual košele s farebnými kontrastnými prvkami. Pre rôzne spoločenské udalosti sa môžete rozhodnúť pre oba štýly. Vďaka 4 strihom a 5tich dĺžkam rukávov budú košele slušať všetkým. Doprajte Vašim zamestnancom v prvej línii najkvalitnejšie nežehlivé košele.

Nežehlivá košeľa ETERNA ako pilier firemného dress code

Vedenie spoločnosti a obchodné tímy reprezentujú Vašu spoločnosť pred zákazníkmi a verejnosťou. Uľahčite Vašim kľúčovým zamestnancom sebavedomé a elegantné vystupovanie vďaka najkvalitnejším košeliam ETERNA s úpravou proti krčeniu. Košele ETERNA sa nekrčia pri bežnom nosení - jazda v automobile, sedenie v zamestnaní, telefonovanie a iné bežné aktivity. Rukáv košele ETERNA si môžete bez obáv vyhrnúť, bez toho aby sa zmačkal. Košeľa ETERNA sa naopak sama vyrovnáva telesnou teplotou pri nosení.

Korporátne farby a moderné strihy

Pre formálny biznis štýl vyberte čisto biele alebo svetlo modré nežehlivé košele ETERNA s dlhým rukávom. Na výber sú k dispozícii podľa miery projmutia v bokoch strihy Comfort Fit, Modern Fit, Slim Fit a Super Slim. Bežná dĺžka rukáva je 65 cm u klasických alebo 67 cm u slim košieľ. Možno zvoliť skrátenú alebo predĺženú aj 2x predĺženú dĺžku rukáva a k tomu zodpovedajúcu dĺžku košele.

Ak firemný dress code nevyžaduje kravaty a obleky, vybavte zamestnanca nežehlivými košeľami ETERNA v štýle Smart Casual. Na výber sú jednofarebné biele, modre a pastelové farby s kontrastným golierom, manžetami a gombíkmi. Odvážnejšie a modernejšie pôsobí jednoduché farebné vzory na bielom podklade. Mieru štýlu casual si určíte výberom vzoru a farieb sami.

Koľko stojí nežehlivá košeľa ETERNA?

Pánske i dámske košele ETERNA patria k prémiovým košeliam v segmente nežehlivých košieľ zo 100 % bavlny. Maloobchodné ceny sa v obchodoch aj na internete pohybujú od € 60 do € 100. Firemný zákazníci môžu získať tieto kvalitné košele s ohľadom na odobrané množstvo a typ látky už od € 40 bez DPH. Pre individuálne ceny nás popýtajte v krátkom formulári.

Smart Casual košele ETERNA s logom pre firmyMnožstevné zľavy, vzorky zadarmo & krátke dodacie lehoty

Priamo v nákupnom košíku sa Vám postupným pridávaním košieľ ETERNA objavia množstevné zľavy od 5 % z objednávky až po zľavu 20 % z celkovej objednávky.

Pre objednávky pre zamestnancov firmy vrátane výšivky loga nás kontaktujte pre individuálnu cenovú ponuku. Do druhého dňa Vám zašleme komplexnú ponuku vrátane detailného opisu produktov, fotiek a obchodných podmienok.

Vzorky zasielame zadarmo do 5ti až desiatich dní. Môžete si tak vyskúšať veľkosti, strihy a osahať materiál. Samotná dodávka Vašich nových košieľ trvá do desiatich dní - nakupujeme priamo u výrobcu ETERNA v Nemecku.

Výšivky loga na košele zabezpečujeme najviac na goliere. Výšivku možno aplikovať aj na ľavú náprsenku alebo ľavú manžetu. Realizácia výšivky zaberie 10 dní vrátane odsúhlasení náhľadu a umiestnenia.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.