Pánske nežehlivé košele ETERNA Modern Fit Predľžená dľžka rukáva

10 položiek

Najpredávanejší strih pánskych košieľ ETERNA tiež s predľženou dľžkou rukáva. Ideálna pre vyššich mužov s telesnou výškou okolo 180 cm. Mierne projmutie v páse pre pohodlné nosenie. Predľžená dľžka rukáva 68 cm & predľžená dľžka košele na 85 cm, respektíve 90 cm pre najväčšie veľkosti.

Kvalitná 100% bavlna s úpravou proti krčeniu a odpudzujúca bežné pachy. Košele ETERNA nie je potreba žehliť, alebo len jednou zľahka prežehliť na nízku teplotu. Košele sa pri nosení samy vyrovnávajú pôsobením telesnej teploty. V pánskej košeli ETERNA budete ako zo škatuľky cestou do práce aj z práce.

Jednofarebné spoločenské košele s predľženým rukávom perfektne sedí do pánskych oblekov. Manžeta košele elegantne presahuje cez rukáv saka. Smart casual štýl košele ETERNA Modern Fit s kontrastnými prvkami a farebnými gombíkmi. Na výber niekoľko tvarov golierov.

Košele ETERNA Modern Fit predľžený rukáv nájdete v eshope SmartMen.sk za ceny košieľ so štandardnou dľžkou rukáva. Košele môžete vrátiť alebo vymeniť bez udania dôvodu aj 30 dní od prevzatia a zadarmo. Získajte množstevné zľavy až 20% z každého nákupu a späť 5% v kreditoch na ďalšie nákupy.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.