Smart Casual - Business Casual dress code pre ženy & pre mužov

Farebnosť a kreativita v korporátnom štýle obliekania

Farebnosť a kreativita v korporátnom štýle obliekania

Smart casual dress code do zamestani pre muža aj ženuNajobľúbenejšie štýl obliekania pre mužov aj ženy, u ktorých sa bežne vyžaduje formálny štýl obliekania. Muži i ženy tak môžu skĺbiť eleganciu a pohodlie pre celodenné nosenie. Smart Casual dress code pre mužov aj ženy dovolí experimentovať s farbami a vzormi.

Moderný trend vo firemnej aj súkromnej sfére

Business Casual a Smart Casual dress code patrí k trendom v obliekaní pre nadnárodné korporácie, tak pre malé a stredné podniky. K tomuto modernému štýlu obliekania smerujú z jednej strany kedysi formalizované predpisy na obliekanie v bankách, financiách všeobecne, advokácii a v podobných inštitúciách. Z druhej strany prezliekajú "tričká za košele" vo výrobných firmách, v priemysle i v malých rodinných firmách.

Smart Casual dress code zaistí zamestnávateľovi reprezentatívny vzhľad svojich zamestnancov a priblíži štýl obliekania zákazníkom. V pohodlnom, moderným a ľahko udržiavateľnem odevu sú spokojnejší tiež zamestnanci.

Žiadne kravaty, obleky ani kostýmky

Plátené nohavice v modernom strihu chinos a zúžené slim strihy pre mužov aj ženy. Košele a košeľové blúzky s nápadným farebným vzorom kára alebo prúžku. Hitom poslednej doby sú celopotlačené látky na košele. Cez košeľu odporúčame slabé svetre a dámske svetríky - široká paleta farieb a strihov. Nie oblekové sako. Nie oblekové nohavice. Keď sako, tak športové alebo blejzer.

Tento štýl obliekania ponúka širokú škálu odevov pre všetky typy postáv, pre mužov aj ženy. Oblečenie sa ľahko udržuje a má dlhšiu životnosť ako formálne oblečenie.

Ideálny outfit pre muža - košeľa & nohavice & sveter

Pánske jednofarebné plátené nohavice chinos - Košele button-down so vzorom v pastelovej farbe, dlhý rukáv - Pletený jednofarebný Cardigan - Športové sako.

Ideálny outfit pre ženu - košeľová blúzka & nohavice & sveter

Dámske zúžené nohavice chinos - Košeľová blúzka s farebnými kontrastmi - Pulóver do písmena V jednofarebný slabý. Ďalej obľúbený cardigan s praktickým zapínaním na gombíky.

Odporúčame pre mužov

Pánsky smart casual dress code do zamestnaniBusiness Casual košele SmartMen: Pánske bavlnené košele s dlhým rukávom so vzorom prúžok alebo káro. Vzory sú výrazné a farebné.

Button-down košele: Tradičné košele s propínacím golierom. V Európe sú chápané ako Casual košele. V USA sa bežne nosia s kravatou.

Moderné pánske košele ETERNA s potlačou a decentnými kontrastmi: Neformálna elegancia na pracovisku a príjemné nosenie po celý deň. V lete odporúčame vyhrnúť rukávy a docieliť tak akčného vzhľadu.

Pánske svetre: Nadčasové cardigany so zapínaním vpredu na gombíky a moderné slabé svetre na pánske košele s výstrihom do V.

Pánske nohavice: Neobjte sa farieb - moderné hnedé nohavice, khaki, modré s moderným úzkym strihom.

Športové sako: Ľahké letné sako s jemnou podšívkou v slim strihu. Ladíme s nohavicami v tmavšom odtieni.

Polo: Športovo elegantné tričko s golierom na gombíky. Pozor na spraná vyťahaná a celkovo obnosená tričká, ktorá si radšej nechajte na doma.

Odporúčame pre ženy

Pekne smart casual dámske košeleModerné dámske košele s potlačou a decentnými kontrastmi: Neformálna elegancia na pracovisku a príjemné nosenie po celý deň. V lete odporúčame vyhrnúť rukávy a docieliť tak akčného vzhľadu.

Dámske nohavice: Nebojte sa farieb - moderné hnedé nohavice, khaki, modré s moderným úzkym strihom.

Polo: Športovo elegantné tričko s golierom na gombíky. Pozor na spraná vyťahaná a celkovo obnosená tričká, ktorá si radšej nechajte na doma.

Dámske svetre & cardigany: Klasické pletené svetre a vesty s výstrihom do písmena V. Decentné jednofarebné prevedenie bez vzorov a log. Praktické cardigany so zapínaním na gombíky. Príjemné materiály. Dlhá životnosť a ľahká údržba.

Odporúčame pre firmy

Firemné košele s logom: Moderná košeľa v obľúbených korporátnych farbách. Decentné kontrastné prvky. Kvalitné spracovanie. Prepracované dámske strihy. Možnosti výšivky firemného loga na golieri, náprsenke, manžete. Vzorky zadarmo. Pravidelné dodávky a obnova odevov.

Plátené nohavice pre mužov i ženy: Neoddeliteľná súčasť firemnej uniformy. Široký výber veľkostí. Pánske i dámske strihy. Moderný dizajn. Výber z mnohých farieb.

Pletené svetre a vesty: Praktické a elegantné. Zaistí tepelnú pohodu, flexibilitu a rozmanitosť vo firemných uniformách. Jednofarebné kvalitné svetre a vesty na košele. Bez loga a vzorov vhodné pre výšivky firemného loga.

Rozmanitosť a možnosť výberu firemného oblečenia poskytuje zamestnancom možnosť sa odlíšiť. Zároveň všetci zamestnanci nosia schválené oblečenie s logom spoločnosti.

Zobraziť:

blank
  • Doprava zdarma na všetky objednávky od €60
  • Množstevné zľavy 20% ihneď pri každom nákupe
  • Odstúpenie a výmena vždy zadarmo cez Zásielkovňa.sk
  • Zľava na hodvábnu kravatu ku každej košeli ETERNA
  • Pre firemný dress code vzorky na vyskúšanie veľkostí zapožičiame zadarmo
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.