Smart Fashion Blog - o košeliach a pánskej móde

Novinky, rady a tipy zo sveta pánskej módy. Nielen o košeliach zábavne

Ako si vybrať tú správnu košeľu? Ako zladiť košeľu s kravatou? Z akých látok si môžem vybrať? Koľko stojí košeľa na manžetové gombíky? A ďalšie desiatky rád a odpovedí na Vaše otázky ku košeliam a pánskemu odievaniu moderného muža.

Biela košeľa vs. Modrá košeľa - Prečo si ich kupujeme?

Počet prezretí: 1

Biela košeľa vs. Modrá košeľa - Prečo si ich kupujeme? Pozrime sa na klady a zápory dvoch najobľúbenejších a najpredávanejších pánskych košieľ. Priamy súboj medzi čisto bielou spoločenskou košeľou a modrou pánskou košeľou s dlhým rukávom. Ktorá je praktickejšia? Ktorá sa viac páči? Akú si kupujete radšej? Biela košeľa je najpredávanejšia. Modrá je farbou businessu.

Čítajte viac...

Odmena za opakované nákupy v eshope SmartMen.sk - 5% späť na budúce objednávky

Počet prezretí: 5

Odmena za opakované nákupy v eshope SmartMen.sk - 5% späť na budúce objednávky V rodinnej značke pánskych košieľ SmartMen si vážime našich zákazníkov. Bonusový program s darčeky k nákupu a zľavami sme rozšírili o vernostný program. Na Vašu budúcu objednávku môžete získať automaticky zľavu 5% z predchádzajúceho nákupu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prečo si kúpiť dve alebo tri košele naraz?

Počet prezretí: 28

Prečo si kúpiť dve alebo tri košele naraz? Ten pocit možno poznáte (ženy určite) - plná skriňa košieľ, ale nosíme stále dokola len pár. Niektoré košele sa nám nosia ďaleko príjemnejšie, než iné. Buď dobre sedí, niekto nám ich kedysi pochválil, sú praktické, proti špine, ľahká údržba a pod. Bohužiaľ čím častejšie jedno oblečenie nosíme a perieme, tým skôr sa opotrebuje a úplne zničí. Naša rada znie: Kupujte si viac kusov košieľ naraz.

Čítajte viac...

Ako sa obliecť na ples - návod pre mužov

Počet prezretí: 136

Ako sa obliecť na ples - návod pre mužov Idete na ples a neviete, čo si vziať na seba? Nie ste v tom sami. V súčasnej dobe získavame čoraz viac podobných otázok. Poradíme, ako sa správne obliecť na ples a čo si určite nebrať.

Čítajte viac...

Zľava 50% na pánske košele priamo od výrobca

Počet prezretí: 94

Zľava 50% na pánske košele priamo od výrobca Výrobca kvalitných pánskych košieľ značky SmartMen opäť začína nový rok výpredajom skorších kolekcií pánskych košieľ. Spoločenské pánske košele s dlhým rukávom ale aj voľnočasové Casual košele môžete získať so zľavou 50% z pôvodnej ceny.

Čítajte viac...

Množstevné zľavy a výhody už od prvého nákupu na SmartMen.sk

Počet prezretí: 71

Množstevné zľavy a výhody už od prvého nákupu na SmartMen.sk V eshope s pánskymi košeľami SmartMen a pánskymi doplnkami Vám dávame množstevnú zľavu už na Váš prvý nákup. Druhou košeľu získate so zľavou 20%. Z tretej košele Vám automaticky zľavíme 33%. Pridáme darček a poštovné zadarmo.

Čítajte viac...

Ako získať zľavu € 4 a poštovné zadarmo

Počet prezretí: 62

Ako získať zľavu € 4 a poštovné zadarmo V špecializovanom eshope výrobca pánskych košieľ značky SmartMen je snadné získať zľavu € 4, malý darček k nákupu a poštovné zadarmo. Ako? Stačí si k nezľavnenej pánskej košeli prikúpiť hodvábnu kravatu alebo manžetové gombíky.

Čítajte viac...

Ako sa obliecť na maturitný ples - rady pre mužov

Počet prezretí: 72

Ako sa obliecť na maturitný ples - rady pre mužov Maturitný ples chápeme ako zvláštnu disciplínu klasických sezónnych plesov. Výnimočnosť maturitného spočíva vo skladbe návštevníkov, ktoré môžeme rozlíšiť do niekoľkých skupín. Maturanti, spolužiaci, rodičia a starí rodičia, ostatní návštevníci. Na každú skupinu môžeme mať trošku odlišné požiadavky na ich dress code.

Čítajte viac...

Darčekové poukážky do eshopu s pánskymi košeľami SmartMen.sk

Počet prezretí: 63

Darčekové poukážky do eshopu s pánskymi košeľami SmartMen.sk V eshope s kvalitnými pánskymi košeľami značky SmartMen sme vypočuli priania zákazníkov, ktorí sú a budú pre nás vždy inšpiráciou k zlepšovaniu našich služieb. Novo ponúkame k zakúpeniu Darčekové poukazy na zľavu z nákupu.

Čítajte viac...

Veselé pánske ponožky s vianočným motívom

Počet prezretí: 305

Veselé pánske ponožky s vianočným motívom Hitom tohtoročných Vianoc sú farebné pánske ponožky so zábavnými postavičkami. Mekouš, ktorý pobaví muža aj jeho okolie.

Čítajte viac...

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie