Smart Fashion Blog

Novinky, rady a tipy zo sveta pánskej módy. Nielen o košeliach zábavne.

Informácie nielen o košeliach budeme ďalej rozširovať a ponúkať Vám nové rady a návody z oblasti odievania moderného muža.

Veselé pánske ponožky s vianočným motívom

Veselé pánske ponožky s vianočným motívom Hitom tohtoročných Vianoc sú farebné pánske ponožky so zábavnými postavičkami. Mekouš, ktorý pobaví muža aj jeho okolie.

Čítajte viac...

Voňavý darček ku každému nákupu v eshope SmartMen.sk

Voňavý darček ku každému nákupu v eshope SmartMen.sk Vrecúško sušenej levandule v darčekovom balení pridávame ku každému nákupu v eshope nielen s pánskymi košeľami značky SmartMen.

Čítajte viac...

Cardigan - módny pánsky sveter s gombíkmi

Cardigan - módny pánsky sveter s gombíkmi Cardigan je typ pleteného svetra, ktorý je na prednej strane rozhalenej a najčastejšie ide zapnúť na gombíky. Dámske verzie môžu byť úplne bez gombíkov. Naproti tomu pulóver nejde rozopnúť a oblieka sa cez hlavu.

Čítajte viac...

Nový dizajn eshopu s pánskymi košeľami SmartMen. Nové logo SmartMen.

Nový dizajn eshopu s pánskymi košeľami SmartMen. Nové logo SmartMen. Nový eshop s pánskymi košeľami SmartMen ponúka pre zákazníka prehľadnejšie vyhľadávanie košeľou a rýchlejšie odbavenie v nákupnom košíku. Pánske košele možno novo filtrovať podľa veľkosti a strihu, farby, typov látok, typu tkanie látok, tvaru goliera. Kategórie eshopu sú prehľadne roztriedené podľa typov košieľ pre konkrétne príležitosti.

Čítajte viac...

Aký typ košele zvoliť

Aký typ košele zvoliť Ako si vybrať správnu farbu, vzor a strih pánskej košele. Pánske spoločenské košele a casual košele sú k dostaniu v mnohých štýloch, vzoroch a farbách. Voľba druhu pánske košele by mala zohľadniť Váš osobitý štýl a pracovné prostredie, v ktorom sa pohybujete.

Čítajte viac...

Moderné farebné kombinácie

Moderné farebné kombinácie Čierna farba je veľmi elegantná a používa sa pre dokreslenie luxusu. Výnimočného kontrastu dosiahneme v kombinácii čiernej kravaty a ružové košele. Jednofarebná modrá košeľa vytvorí pre výraznú čiernu kravatu ideálny podklad.

Čítajte viac...

Ružová košeľa a doplnky

Ružová košeľa a doplnky Pánska spoločenská košeľa ružová do obleku. Ružová košeľa je moderná. Obľúbená modrá košeľa s ružovým vzorom. Muž v ružovej košeli dáva najavo svoje sebavedomie. Tmavý odtieň ružovej sa bežne pre pánske košele nepoužíva.

Čítajte viac...

Fialová košeľa a doplnky

Fialová košeľa a doplnky Pánska košeľa fialová a fialová kravata sú alternatívou k bielej a modrej košeli. Svetlo fialová košeľa do obleku. Kockovaná košeľa fialová Casual k džínsom. Luxusná košeľa fialová biznis s fialovou kravatou do obleku. Fialová košeľa a fialová kravata.

Čítajte viac...

Červená košeľa a doplnky

Červená košeľa a doplnky Mimo pracovné prostredie je červená košeľa moderná. Pri pracovných schôdzkach voľte červenú farbu ako doplnok k serióznejším farbám bielej, modrej a čiernej. Najčastejší a najobľúbenejší farebnou kombináciou je modrá pánska košeľa a červená kravata.

Čítajte viac...

Novinky a Najpredávanejšie košele a doplnky

Prečo ľudia nakupujú na SmartMen.sk:

Výmena do konca Januára 2018

Kvalitné látky na košele

Vysoká úroveň spracovania

Moderný strih Slim Fit

Eshop výrobca košieľ

Košele vyrobené v Česku

Všetko skladom v eshope

Doprava zdarma od €60

Voňavý darček ku každému nákupu

Darček zadarmo od €80

Zľava na všetko 10 % od €100

Výpredaj - Zľava 50 %!

Odstúpenie 30 dní

Platba kartou

Výdajné miesta v každom meste

My šijeme košele

Jedinečné manžetové gombíky

Naslúchame našim zákazníkom

Možnosť balenia košele ako darček

Zasielame do celého sveta

Firemné košele a blúzky s logom na zákazku

Stále rozširujeme ponuku košieľ

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie