Smart Fashion Blog

Novinky, rady a tipy zo sveta pánskej módy. Nielen o košeliach zábavne.

Informácie nielen o košeliach budeme ďalej rozširovať a ponúkať Vám nové rady a návody z oblasti odievania moderného muža.

Aký typ košele zvoliť

Aký typ košele zvoliť Ako si vybrať správnu farbu, vzor a strih pánskej košele. Pánske spoločenské košele a casual košele sú k dostaniu v mnohých štýloch, vzoroch a farbách. Voľba druhu pánske košele by mala zohľadniť Váš osobitý štýl a pracovné prostredie, v ktorom sa pohybujete.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Moderné farebné kombinácie

Moderné farebné kombinácie Čierna farba je veľmi elegantná a používa sa pre dokreslenie luxusu. Výnimočného kontrastu dosiahneme v kombinácii čiernej kravaty a ružové košele. Jednofarebná modrá košeľa vytvorí pre výraznú čiernu kravatu ideálny podklad.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ružová košeľa a doplnky

Ružová košeľa a doplnky Pánska spoločenská košeľa ružová do obleku. Ružová košeľa je moderná. Obľúbená modrá košeľa s ružovým vzorom. Muž v ružovej košeli dáva najavo svoje sebavedomie. Tmavý odtieň ružovej sa bežne pre pánske košele nepoužíva.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Fialová košeľa a doplnky

Fialová košeľa a doplnky Pánska košeľa fialová a fialová kravata sú alternatívou k bielej a modrej košeli. Svetlo fialová košeľa do obleku. Kockovaná košeľa fialová Casual k džínsom. Luxusná košeľa fialová biznis s fialovou kravatou do obleku. Fialová košeľa a fialová kravata.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Červená košeľa a doplnky

Červená košeľa a doplnky Mimo pracovné prostredie je červená košeľa moderná. Pri pracovných schôdzkach voľte červenú farbu ako doplnok k serióznejším farbám bielej, modrej a čiernej. Najčastejší a najobľúbenejší farebnou kombináciou je modrá pánska košeľa a červená kravata.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Biela košeľa a doplnky

Biela košeľa a doplnky Pánska biela košeľa sa hodí na svadbu. Biele pánske košele sú elegantné ku všetkým spoločenským aj neformálnym príležitostiam. Neurobíte chybu, keď si oblečiete bielu pánsku košeľu s dlhým rukávom.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Košele a doplnky podľa farieb

Košele a doplnky podľa farieb Nakupovanie pánskych košieľ a kravát podľa farieb. Farby oblečenie vypovedajú o osobnosti majiteľa. Biela košeľa sa hodí ku všetkému. Modrá kravata k modrej aj bielej košeli. Červená kravata k modrej a bielej košeli. Fialová košeľa je obľúbená.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Farba kravaty

Farba kravaty Poradíme vám, ako vybrať vhodnú kravatu pre každú príležitosť. Červená farba vyvoláva v ľuďoch pocit sily. Cez deň si berte miesto čiernej šedú kravatu. Zemité odtiene ako je hnedá, béžová, vínová sú na pohľad hrejivo príjemné.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Akú kravatu?

Akú kravatu? Niekoľko tipov, ako zladiť kravatu a pánsku košeľu. Muži volia farbu kravatu ako tretí doplnkovú k farbe košele. K modrej košeli ide žltá kravata. K prúžku košele nejde károvaná kravata a naopak. Moderné slim kravaty do šírky 8 cm.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie