Smart Fashion Blog

Novinky, rady a tipy zo sveta pánskej módy. Nielen o košeliach zábavne.

Ako si vybrať tú správnu košeľu? Ako zladiť košeľu s kravatou? Z akých látok si môžem vybrať? Koľko stojí košeľa na manžetové gombíky? A ďalšie desiatky rád a odpovedí na Vaše otázky ku košeliam a pánskemu odievaniu moderného muža.

Ako sa obliecť na ples - návod pre mužov

Ako sa obliecť na ples - návod pre mužov Idete na ples a neviete, čo si vziať na seba? Nie ste v tom sami. V súčasnej dobe získavame čoraz viac podobných otázok. Poradíme, ako sa správne obliecť na ples a čo si určite nebrať.

Čítajte viac...

Zľava 50% na pánske košele priamo od výrobca

Zľava 50% na pánske košele priamo od výrobca Výrobca kvalitných pánskych košieľ značky SmartMen opäť začína nový rok výpredajom skorších kolekcií pánskych košieľ. Spoločenské pánske košele s dlhým rukávom ale aj voľnočasové Casual košele môžete získať so zľavou 50% z pôvodnej ceny.

Čítajte viac...

Množstevné zľavy a výhody už od prvého nákupu na SmartMen.sk

Množstevné zľavy a výhody už od prvého nákupu na SmartMen.sk V eshope s pánskymi košeľami SmartMen a pánskymi doplnkami Vám dávame množstevnú zľavu už na Váš prvý nákup. Druhou košeľu získate so zľavou 20%. Z tretej košele Vám automaticky zľavíme 33%. Pridáme darček a poštovné zadarmo.

Čítajte viac...

Ako získať zľavu € 4 a poštovné zadarmo

Ako získať zľavu € 4 a poštovné zadarmo V špecializovanom eshope výrobca pánskych košieľ značky SmartMen je snadné získať zľavu € 4, malý darček k nákupu a poštovné zadarmo. Ako? Stačí si k nezľavnenej pánskej košeli prikúpiť hodvábnu kravatu alebo manžetové gombíky.

Čítajte viac...

Ako sa obliecť na maturitný ples - rady pre mužov

Ako sa obliecť na maturitný ples - rady pre mužov Maturitný ples chápeme ako zvláštnu disciplínu klasických sezónnych plesov. Výnimočnosť maturitného spočíva vo skladbe návštevníkov, ktoré môžeme rozlíšiť do niekoľkých skupín. Maturanti, spolužiaci, rodičia a starí rodičia, ostatní návštevníci. Na každú skupinu môžeme mať trošku odlišné požiadavky na ich dress code.

Čítajte viac...

Darčekové poukážky do eshopu s pánskymi košeľami SmartMen.sk

Darčekové poukážky do eshopu s pánskymi košeľami SmartMen.sk V eshope s kvalitnými pánskymi košeľami značky SmartMen sme vypočuli priania zákazníkov, ktorí sú a budú pre nás vždy inšpiráciou k zlepšovaniu našich služieb. Novo ponúkame k zakúpeniu Darčekové poukazy na zľavu z nákupu.

Čítajte viac...

Veselé pánske ponožky s vianočným motívom

Veselé pánske ponožky s vianočným motívom Hitom tohtoročných Vianoc sú farebné pánske ponožky so zábavnými postavičkami. Mekouš, ktorý pobaví muža aj jeho okolie.

Čítajte viac...

Voňavý darček ku každému nákupu v eshope SmartMen.sk

Voňavý darček ku každému nákupu v eshope SmartMen.sk Vrecúško sušenej levandule v darčekovom balení pridávame ku každému nákupu v eshope nielen s pánskymi košeľami značky SmartMen.

Čítajte viac...

Cardigan - módny pánsky sveter s gombíkmi

Cardigan - módny pánsky sveter s gombíkmi Cardigan je typ pleteného svetra, ktorý je na prednej strane rozhalenej a najčastejšie ide zapnúť na gombíky. Dámske verzie môžu byť úplne bez gombíkov. Naproti tomu pulóver nejde rozopnúť a oblieka sa cez hlavu.

Čítajte viac...

Nový dizajn eshopu s pánskymi košeľami SmartMen. Nové logo SmartMen.

Nový dizajn eshopu s pánskymi košeľami SmartMen. Nové logo SmartMen. Nový eshop s pánskymi košeľami SmartMen ponúka pre zákazníka prehľadnejšie vyhľadávanie košeľou a rýchlejšie odbavenie v nákupnom košíku. Pánske košele možno novo filtrovať podľa veľkosti a strihu, farby, typov látok, typu tkanie látok, tvaru goliera. Kategórie eshopu sú prehľadne roztriedené podľa typov košieľ pre konkrétne príležitosti.

Čítajte viac...

Novinky a Najpredávanejšie košele a doplnky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie