Spoločenské nohavice do obleku pre mužov a kostýmkov pre ženy

6 položiek

Dámske elegantné nohavice a tužkové sukněKvalitné oblekové nohavice pre mužov i ženy z odolných moderných materiálov. Detailné spracovanie. Moderné strihy v obľúbených korporátnych farbách čierna, sivá a tmavomodrá. V ponuke eshopu SmartMen.sk dámske a pánske strihy spoločenských nohavíc. Množstevné zľavy pre firemných zákazníkov pri tvorbe firemného dress code.

Moderné materiály s elastanom

Pohodlie, dlhá životnosť a jednoduchá údržba sú požiadavky náročného zákazníka na spoločenské odevy do zamestnania. Moderné materiály v zložení polyester, viskóza a elastan zaistí spokojnosť mužov i ženy v obchode i službách pri celodennom nosení.

Nohavice pánskych a dámskych nohavíc sú neobšité pre individuálnu úpravu ich dĺžky. Dĺžku nohavíc si tak môžete flexibilne upraviť na požadovanú úroveň.

Oblekové nohavice ako súčasť firemnej uniformy

Pre hotelové recepčné, obchodníkov, finančných poradcov a iných zamestnancov a podnikateľov vo obchode a službách sú obleky a kostýmy bežnou súčasťou pracovného dňa. V eshope s profesijnými odevmi SmartMen.sk získajte zaujímavé množstevné zľavy už od prvého nákupu. Pre firemných zákazníkov zapožičiame vzorky odevov zadarmo a poskytneme individuálne ceny podľa objemu zákazky na firemný dress code.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.