Vrátenie alebo výmena tovaru v eshope SmartMen.sk

Na SmartMen.sk máte možnosť vrátiť alebo vymeniť tovar bez udania dôvodu až do 30tich dní

Sme si vedomí rizika nákupu oblečenia na diaľku. Chápeme, že Vám vybraná veľkosť alebo strih oblečenia nesedí, že tovar vyzerá v skutočnosti trochu inak, ako ste si predstavovali. Alebo ste si nákup jednoducho rozmysleli. Kupujete košele a kravaty ako darčeky a potrebujete viac času na vyskúšanie?

Rešpektujeme všetky Vaše priania a ku každej objednávke ponúkame predľženie zákonnej lehoty na odstúpenie od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu zo 7 dní na 30 dní od prevzatia zásielky zákazníkom. Na dôvody vrátenia alebo výmeny tovaru sa nepýtame.

Vrátenie tovaru k výmene, odstúpenie od kúpnej zmluvy, reklamácia na akýchkoľvek výdajných miestach Zásielkovňa

ZADARMO 

Vrácení zdarma na Zásilkovna.

O Vašom zámere vrátiť tovar do eshopu cez Zásielkovňu nás prosím informujte vopred na email info@smartmen.cz alebo vo formulári. Obratom Vám zašleme etiketu, ktorú nalepíte na zásielku. Tovar môžete zadarmo priniesť na akékoľvek Z-point výdajné miesto Zásielkovňa.

Nemám tlačiareň - nemôžem vytlačiť štítok

Nie je problém. Zabaľte vratku a zaneste na akúkoľvek Zásielkovňu. Pri podaní tzv. Reklamačného asistenta nahláste tento náš univerzálny kód: 97024778. Obsluha podacieho miesta sama vytlačí štítok a odovzdá vám potvrdenie o podaniu zásielky. Nič neplatíte. Kód zaistí, že sa akákoľvek zásielka dostane odkiaľkoľvek späť k nám. Aj tak nám prosím krátko napíšte, aby sme vratku očakávali.

Vrátenie tovaru k výmene, odstúpenie od kúpnej zmluvy, reklamácia podaním na Slovenskej pošte

od € 8

 Slovenská pošta

 

Poštovné smerom z eshopu k Vám hradí eshop SmartMen. Výmenu tovaru za iný máte so všetkými dopravcami ZADARMO!

Ako jednoducho vrátiť tovar zakúpený v eshope

Po vyskúšaní veľkosti košele a iného tovaru jednoducho skladajte späť do pôvodného obalu iba podľa rozsahu Vašej zručnosti. Tovar nám, prosíme, vracajte počas 10tich dní od oznámenia o odstúpení od kúpnej zmluvy. Obchod SmartMen Vám vyplatí fakturovanú čiastku, tj. Vrátane poštovného od nás k Vám, bez zbytočnej odkladu. Žiadame Vás len, aby vrátený tovar bol nenosený.

Veríme, že predľženie lehoty na rozmyslenie na 30 dní zvýši Vašú spokojnosť s nakupovaním na SmartMen.sk a zvýši Váš komfort pri nakupovani na internete.

Formulár na vrátenie a výmenu tovaru

blank
  • Doprava zdarma na všetky objednávky od €60
  • Množstevné zľavy 20% ihneď pri každom nákupe
  • Odstúpenie a výmena vždy zadarmo cez Zásielkovňa.sk
  • Zľava na hodvábnu kravatu ku každej košeli ETERNA
  • Pre firemný dress code vzorky na vyskúšanie veľkostí zapožičiame zadarmo
  • Nevhodný darček? Výmena & vrátenie až do 15.1. na všetky objednávky
  • Previous
  • Ďalší

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.