Vrátenie alebo výmena tovaru v eshope SmartMen.sk

Dovolená 2.7. - 10.7. Expedujeme opäť v pondelok 13.7.

Na SmartMen.sk máte možnosť vrátiť alebo vymeniť tovar bez udania dôvodu až do 30tich dní

COVID-19 opatrenie: Teraz môžete za rovnakých podmienok vrátiť tovar až za 90 dní

Iné veľkosti na výmenu odosielame obratom - nečakáme na vratky. Nechoďte zbytočne na poštu alebo Zásielkovňu!

Sme si vedomí rizika nákupu oblečenia na diaľku. Chápeme, že Vám vybraná veľkosť alebo strih oblečenia nesedí, že tovar vyzerá v skutočnosti trochu inak, ako ste si predstavovali. Alebo ste si nákup jednoducho rozmysleli. Kupujete košele a kravaty ako darčeky a potrebujete viac času na vyskúšanie?

Rešpektujeme všetky Vaše priania a ku každej objednávke ponúkame predľženie zákonnej lehoty na odstúpenie od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu zo 7 dní na 30 dní od prevzatia zásielky zákazníkom. Na dôvody vrátenia alebo výmeny tovaru sa nepýtame.

Vrátenie tovaru k výmene, odstúpenie od kúpnej zmluvy, reklamácia na akýchkoľvek výdajných miestach Zásielkovňa

ZADARMO 

Vrácení zdarma na Zásilkovna.

O Vašom zámere vrátiť tovar do eshopu cez Zásielkovňu nás prosím informujte vopred na email info@smartmen.cz alebo vo formulári. Obratom Vám zašleme etiketu, ktorú nalepíte na zásielku. Tovar môžete zadarmo priniesť na akékoľvek Z-point výdajné miesto Zásielkovňa.

Nemám tlačiareň - nemôžem vytlačiť štítok

Nie je problém. Zabaľte vratku a zaneste na akúkoľvek Zásielkovňu. Pri podaní tzv. Reklamačného asistenta nahláste tento náš univerzálny kód: 97024778. Obsluha podacieho miesta sama vytlačí štítok a odovzdá vám potvrdenie o podaniu zásielky. Nič neplatíte. Kód zaistí, že sa akákoľvek zásielka dostane odkiaľkoľvek späť k nám. Aj tak nám prosím krátko napíšte, aby sme vratku očakávali.

Vrátenie tovaru k výmene, odstúpenie od kúpnej zmluvy, reklamácia podaním na Slovenskej pošte

od € 8

 Slovenská pošta

 

Poštovné smerom z eshopu k Vám hradí eshop SmartMen. Výmenu tovaru za iný máte so všetkými dopravcami ZADARMO!

Ako jednoducho vrátiť tovar zakúpený v eshope

Po vyskúšaní veľkosti košele a iného tovaru jednoducho skladajte späť do pôvodného obalu iba podľa rozsahu Vašej zručnosti. Tovar nám, prosíme, vracajte počas 10tich dní od oznámenia o odstúpení od kúpnej zmluvy. Obchod SmartMen Vám vyplatí fakturovanú čiastku, tj. Vrátane poštovného od nás k Vám, bez zbytočnej odkladu. Žiadame Vás len, aby vrátený tovar bol nenosený.

Veríme, že predľženie lehoty na rozmyslenie na 30 dní zvýši Vašú spokojnosť s nakupovaním na SmartMen.sk a zvýši Váš komfort pri nakupovani na internete.

Formulár na vrátenie a výmenu tovaru

Dovolená 2.7. - 10.7. Expedujeme opäť v pondelok 13.7.

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.