Vrátenie alebo výmena tovaru v eshope SmartMen.sk

Na SmartMen.sk máte možnosť vrátiť alebo vymeniť tovar bez udania dôvodu až do 30tich dní

Sme si vedomí rizika nákupu oblečenia na diaľku. Chápeme, že Vám vybraná veľkosť alebo strih oblečenia nesedí, že tovar vyzerá v skutočnosti trochu inak, ako ste si predstavovali. Nakupujete darčeky pre vašich blízkych. Alebo ste si nákup jednoducho rozmysleli.

Stačí vyplniť tento Formulár na vrátenie a výmene tovaru. Všetko podstatné sa dozviete tam. A my tiež. Ďalej nemusíte už nič tlačiť ani posielať emaily. Nižšie nájdete podrobnejší popis našich služieb spojených s výmenou a vrátením tovaru.

Vrátiť alebo vymeniť tovar bez udania dôvodu až do 30tich dní od prevzatia

Rešpektujeme všetky Vaše priania a ku každej objednávke ponúkame predľženie zákonnej lehoty na odstúpenie od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu zo 7 dní na 30 dní od prevzatia zásielky zákazníkom. Na dôvody vrátenia alebo výmeny tovaru sa nepýtame. A je to zadarmo.

Pre Vianočné nákupy od Októbra do Vianoc máte automaticky možnosť vrátiť alebo vymeniť tovar až do 15. Januára nasledujúceho roka. Tiež zdarma.

Okamžitá rezervácia alebo odoslanie oblečenia na výmenu

Akonáhle obdržíme elektronicky Formulár na vrátenie a výmene tovaru, tento krátko potvrdíme a odsúhlasíme. Tovar na výmenu obratom odosielame, ak je skladom, alebo ho objednávame u výrobcu. Akonáhle je tovar pripravený na expedíciu, tak ho ihneď odosielame. Nečakáme na vrátenie nechceného tovaru. Prijatie vráteného tovaru neskôr potvrdzujeme krátkym emailom. Vymeniť oblečenie tak stihnete napríklad ešte pred Vianocami, svadbou alebo rodinnú oslavou.

Možnosť výmeny nielen veľkosti, ale aj strihu a farby

Vo formulári k vráteniu a výmene tovaru, ktorý nejdete tiež nižšie na tejto stránke, nám do poznámky môžete napísať, že by ste chceli nielen inú veľkosť, iný strih, ale aj inú farbu. Zmenu vykonáme v už existujúcej objednávke. Ak by ste chceli úplne iný tovar, tak je jednoduchšie vo formulári zvoliť možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy a nezávisle vytvoriť novú objednávku.

Doprava zdarma oboma smermi

Z eshopu SmartMen.sk posielame všetky výmeny na naše náklady. Automaticky odosielame pôvodne vybraným spôsobom doručenia. Ak si prajete doručiť inak, alebo na inú adresu, dajte nám vedieť v spomínanom formulári.

Od vás k nám môžete posielať balíčky ZADARMO podaním na Výdajné miesta Zásielkovňa.sk. Pri odovzdaní stačí oznámiť tento kód: 970 24 778.

Nemusíte nič tlačiť

Ak ste vyplnili a odoslali Formulár na vrátenie a výmene tovaru, potom už nemusíte tlačiť a prikladať žiadny dokument, ani pôvodnú faktúru. Aby sme vrátený tovar rýchlejšie spárovali s vašou objednávkou, stačí na balíček v rukách napísať číslo objednávky, alebo číslo faktúry. Prípadne údaje o odosielateľovi (nie je nutné).

Rýchlosť vráteni peňazí

Vrátenie tovaru potvrdzujeme spravidla do 2 dní od prevzatia potom, čo skontrolujeme obsah. Peniaze následne vraciame do 5ti dní a informujeme vás krátkym emailom. Dobropisy automaticky neposielame. Spravidla len pre firmy s DIČ.

Vraciame celú fakturovanú čiastku, vrátane ceny za dopravu.

Množstevné zľavy 5 - 20%, ak boli, prepočítavame podľa zvyšných položiek v objednávke.

Oblečenie prosím vracajte len skúšané. Nie nosené alebo čistené alebo prané. S pôvodnými etiketami a v pôvodnom obale. Zložené, ako vám vlastná zručnosť dovolí. Skladať treba košele späť nevieme perfektne ani my. Snahu oceníme. Nezabudnite priložiť darček zdarma, pokiaľ naň už nemáte nárok:(. Čas od času sme nútení ponížiť vrátenú sumu z dôvodu poškodenia, opotrebenia alebo neúplného vrátenia tovaru.

Vrátenie tovaru k výmene, odstúpenie od kúpnej zmluvy, reklamácia na akýchkoľvek výdajných miestach Zásielkovňa

ZADARMO 

Vrácení zdarma na Zásilkovna.

O Vašom zámere vrátiť tovar do eshopu cez Zásielkovňu nás prosím informujte vopred v tomto krátkom formulári. Tovar môžete zadarmo priniesť na akékoľvek Z-point výdajné miesto Zásielkovňa. Opíšte si tento kód 970 24 778, ktorý oznámite na vami vybranej Zásielkovně. Tam vám podľa kódu vytlačia štítok. Nič neplatíte.

970 24 778

V tomto odkaze nájdete všetky podacie miesta Zásielkovňa.sk: https://www.zasielkovna.sk/pobocky

Zásielky môžete vracať tiež akokoľvek inak na Vaše náklady. Korešpondenčná adresa je tu v kontaktoch.

Ako jednoducho vrátiť tovar zakúpený v eshope

Po vyskúšaní veľkosti košele a iného tovaru jednoducho skladajte späť do pôvodného obalu iba podľa rozsahu Vašej zručnosti. Tovar nám, prosíme, vracajte počas 10tich dní od oznámenia o odstúpení od kúpnej zmluvy. Obchod SmartMen Vám vyplatí fakturovanú čiastku, tj. Vrátane poštovného od nás k Vám, bez zbytočnej odkladu. Žiadame Vás len, aby vrátený tovar bol nenosený.

Veríme, že predľženie lehoty na rozmyslenie na 30 dní zvýši Vašú spokojnosť s nakupovaním na SmartMen.sk a zvýši Váš komfort pri nakupovani na internete.

Formulár na vrátenie a výmenu tovaru

  • Doprava zdarma na všetky objednávky od €60
  • Množstevné zľavy 20% ihneď pri každom nákupe
  • Odstúpenie a výmena vždy zadarmo cez Zásielkovňa.sk
  • Zľava na hodvábnu kravatu ku každej košeli ETERNA
  • Pre firemný dress code vzorky na vyskúšanie veľkostí zapožičiame zadarmo
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.