Kvalitné a trvanlivé výšivky a potlač firemným logom & Mená nielen na pracovné a profesijné odevy

Zhodnotenie firemného oblečenie logom & menom (prezývkou, textom...)

Zhodnotenie firemného oblečenie logom & menom (prezývkou, textom...)

Obchodníkov, zamestnancov spoločnosti a personál jednoznačne odlíšite od zákazníkov v odevoch s firemným logom. Firemné uniformy podporí zvýšenie image Vašej firemnej značky.

Logo na odevy pre reklamné účely a na firemné uniformy pre zamestnancov plní nielen funkciu reprezentácie spoločnosti ale tiež sa odevy môžu stať zaujímavým bonusom pre zamestnancov s daňovo uznateľným nákladom pre zamestnávateľov. Nakupujte firemné odevy s možnosťou odpočtu DPH. Najširšia ponuka firemných košieľ a odevov na SmartMen.sk.

Na aké odevy je výšivka vhodná?

Najčastejšie vyšívame logá a menovky na pánske i dámske košele, polokošele, fleecové bundy a vesty, mikiny a pracovné odevy - kuchárske rondóny, zástery, montérkové bundy, pracovné laclové nohavice, čiapky a šiltovky.

Kuchárske rondóny a montérky s menom

Šéfkuchári si tradične nechávajú na rondóny vyšiť meno a logo reštaurácie. Teraz si meno alebo prezývku môžete nechať vyšiť na akékoľvek odevy - rondóny, montérky, laclové montérky, montérkové bundy, zástery... Jedinečný darček pre kolegov, blízkych a kamarátov.

Výšivku umiestnime na ľavú náprsenku. U laclových nohavíc do strede na lacl. Prípadne s Vami umiestnenie vopred odsúhlasíme. Umiestnenie výšivky nám môžete popísať do príslušnej kolónky.

Ako objednať výšivku loga

Pre cenovú ponuku výšivky nás kontaktujte na info@smartmen.cz.

Nakupujem naisto - výšivka na vyskúšané odevy

Objednané odevy a vzorky pre výšivku loga si doma alebo v zamestnani vyskúšajte a pošlite nám späť po odsúhlasení výšivky. Poštovné od Vás k nám hradíte Vy. Budete tak mať istotu, že Vám oblečenie bude sedieť. My Vám zašleme odevy s výšivkou na naše náklady späť. Poštovné od nás k Vám hradíme my. Platí pre najlacnejší spôsob dopravy - na výdajné miesta Zásielkovňa.sk.

Všetci chcú výšivku? Množstevné zľavy

Akonáhle to má jeden, tak to chcú všetci. Od 10tich výšiviek nás prosím vopred kontaktujte. Ponúkneme Vám množstevnú zľavu na výšivku a pravdepodobne aj na odevy!

Osobitné podmienky

Výšivku je potrebné uhradiť bankovým prevodom alebo platobnou kartou vopred vrátane ceny odevu, prípadne podľa dohody. Objednávky "na dobierku" nebudú realizované. Odevy s aplikovanou výšivkou nemožno vrátiť ani vymeniť v zákonnej lehote bez udania dôvodu. Odevy možno reklamovať.

Zhodnotenie odevov - Firemný branding a unikátne výšivky

 • Firemné logo

  Zhodnotíme profesijné odevy firemným brandingom. Výšivka loga vydrží dlhšie ako potlač. Možnosť použiť až 15 farieb naraz.

 • Výšivka mena & textu

  Nechajte si vyšiť na akékoľvek oblečenie a pracovný odev meno alebo iniciály! Osobný darček pre kolegov v práci. Na výber 2 typy písma a veľa farieb.

 • Doprava zdarma na všetky objednávky od €60
 • Množstevné zľavy 20% ihneď pri každom nákupe
 • Odstúpenie a výmena vždy zadarmo cez Zásielkovňa.sk
 • Zľava na hodvábnu kravatu ku každej košeli ETERNA
 • Pre firemný dress code vzorky na vyskúšanie veľkostí zapožičiame zadarmo
 • Predchádzajúca
 • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.