Moderné trendy v pánskej móde - Business Casual košele

31 položiek

Smart casual pánske košele dlhý rukávKdo sa pohybuje vo svete podnikania a nemusí nosiť pánske obleky a košele s kravatami, rád zvolí moderný štýl obliekania Smart Casual - Business Casual. Smart Casual u muža znamená obliecť košeľu s dlhým rukávom, plátené nohavice a športové sako, alebo slabý sveter.

Elegancia v pánskej košeli s dlhým rukávom

Kvalitné košele v štýle nedbalej elegancie urobí lepší dojem ako upätý staromódny oblek. Optimálny dress code medzi formálnym a neformálnym odievaním. Muž v košeli vyzerá vždy lepšie než len v tričku alebo polokošeli.

K štýlu Smart casual dress code smerujú z jednej strany korporácie vrátane bánk, kedy sa povinnosť obliecť oblek a kravatu redukuje iba na priamy kontakt s klientom. Zo druhej strany menšie firmy opúšťa nedefinovateľný Casual dress code a prezliekajú tričká a džínsy za košele a plátené nohavice.

Obľúbené vzory a farby

Smart Casual štýl u košele dovoľuje experimentovať so vzormi a kombinovať zaujímavé farby. Obľúbené sú zvislé prúžky aj farebné kockované košele.

Čím je prúžok širši, tým je štýl košele chápaný ako viac casual. To isté platí pre veľkosť kocky. Drobná svetlo modrá kostička na bielom podklade sa stane ľudským okom takmer nepostrehnuteľná a košeľu možno nosiť k spoločenským oblekom.

Vo Smart casual štýle sa presadzujú sýte farby v odtieňoch modrá, vínová, červená, hnedá, fialová. Obľúbeným spestrením košieľ sú farebné kontrasty na vnútornej manžete a golieri. Kontrasty sú decentné a zvýrazní sa napríklad ohrnutím rukávov.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.