Výšivka mena na odevy & monogramy

Výšivka mena na odevy & monogramy

Novinka

Nechajte si vyšiť na akékoľvek oblečenie a pracovný odev meno alebo iniciály! Osobný darček pre kolegov v práci. Na výber 2 typy písma a veľa farieb. Všetko si jednoducho navolíte v objednávke. Odevy s výšivkou je potreba uhradiť vopred - bankovým prevodom alebo kartou v eshope.

4,95 € s DPH

4,09 €

4,95 € s DPH Zľava 0 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Do týždňa
Doručíme dňa: 09.08.2021

Výrobca: SmartMen

Kuchárske rondóny a montérky s menom

Šéfkuchári si tradične nechávajú na rondóny vyšiť meno a logo reštaurácie. Teraz si meno alebo prezývku môžete nechať vyšiť na akékoľvek odevy - rondóny, montérky, laclové montérky, montérkové bundy, zástery...

Výšivku umiestnime na ľavú náprsenku. U laclových nohavíc do stredu na lacl. Prípadne s Vami umiestnenie vopred odsúhlasíme. Umiestnenie výšivky nám môžete popísať do príslušnej kolónky.

Na aké odevy je výšivka vhodná?

Najčastejšie Vyšívame výšivky mien, prezývok a iniciálok na pánske i dámske košele, polo košele, fleecové bundy a vesty, mikiny a pracovné odevy - kuchárske rondóny, zástery, montérkové bundy, pracovné laclové nohavice, čiapky a kšiltovky.

Ako objednať výšivku s menom

1. Zvoľte jeden z dvoch typov písma:

  • Tlačiarenské písmo (Arial) s výškou 1,0 cm vrátane diakritiky sa hodí na pracovné odevy typu montérky a ako monogramy na košele
  • Písacie písmo s výškou 1,5 cm vrátane diakritiky sa hodí najmä na kuchárske rondóny a zástery

2. Zvoľte farbu písma z ponuky základných farieb. Prípadne napíšte farbu písma do poznámky.

3. Do kolónky Výšivka mena napíšte požadovaný text (meno a pod.) S dĺžkou maximálne 25 znakov vrátane medzier. Používajte diakritiku.

4. Do kolónky Umiestnenie popíšte umiestnenie výšivky (napr. "Ľavá náprsenka", "ľavý rukáv" a pod.)

Do poznámky v objednávke prípadne napíšte, na aké oblečenie máme výšivka vyšiť - ak máte v košíku viac kúskov odevov.

Zabudli sme na nejakú farbu? Máte otázky a pripomienky? Napíšte nám ich do poznámky, alebo nás vopred kontaktujte.

Nakupujem naisto - výšivka na vyskúšané odevy

Objednané odevy pre výšivku loga si doma vyskúšajte a pošlite nám späť po zakúpení produktu výšivky. Poštovné od Vás k nám hradíte Vy. Budete tak mať istotu, že Vám oblečenie bude sedieť. My Vám zašleme odevy s výšivkou na naše náklady späť. Poštovné od nás k Vám hradíme my. Platí pre najlacnejší spôsob dopravy - na výdajné miesta Zásielkovňa.

Všetci chcú výšivku? Množstevné zľavy

Akonáhle to má jeden, tak to chcú všetci. Od 10tich výšiviek nás prosím vopred kontaktujte. Ponúkneme Vám množstevnú zľavu na výšivku a pravdepodobne aj na odevy!

Zvláštne podmienky

Výšivku je potrebné uhradiť bankovým prevodom alebo platobnou kartou vopred vrátane ceny odevu. Objednávky "na dobierku" nebudú realizované. Odevy s aplikovanou výšivkou nemožno vrátiť ani vymeniť v zákonnej lehote bez udania dôvodu. Odevy možno reklamovať.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Môže sa Vám páčiť alebo hodiť - odporúčame prikúpiť

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.