Pripravené k noseniu - vybalíme, vyperieme, vyžehlíme & odošleme

Pripravené k noseniu - vybalíme, vyperieme, vyžehlíme & odošleme

Novinka

Pánske košele a dámske blúzky Vám pripravíme tak, že si ich môžete hneď obliecť. Jednotná cena sa vzťahuje na všetky košele v objednávke. Vy objednáte. My sa postaráme. Vy nosíte!

4,04 € s DPH

3,34 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Do týždňa
Doručíme dňa: 08.12.2021

Výrobca: SmartMen

Ready-to-wear service - Urobíme to za vás

Predstavte si, že si v akomkoľvek obchode kúpite nové oblečenie, hneď si ho oblečiete a nosíte? Tak s našou službou Pripravené k noseniu to je možné!

Všetky pánske košele a dámske blúzky zakúpené v eshope SmartMen.sk za Vás:

1. Vybalíme zo všetkých plastových vreciek a obalov; vyberieme špendlíky, spony a plastové výplne okolo golierov; zložíme vysačky a etikenty ak sú (priložíme neskôr pre informáciu).

2. Košeľa necháme odborne vyprať a vyžehliť v profesionálnej prádelni a čistiarni, s ktorou dlhodobo spolupracujeme.

3. Košele starostlivo zložíme a zabalíme iba do jedného obalu.

4. Zásielku odošleme podľa Vašich pôvodných dispozícií.

To všetko stihneme za 5 pracovných dní. Vy si košele môžete rovno bez obáv obliecť a nosiť.

Stačí pridať k objednávke službu Pripravené k noseniu a my sa za jednotnú cenu €3,90 s DPH automaticky takto postaráme o všetky košele v objednávke. Ak si niektoré položky neželáte nechať vyprať, dajte nám vedieť do poznámky.

Za uvedenú cenu sa Vám postaráme o neobmedzený počet položiek košieľ v objednávke!

Čo je dobré vedieť

1. Spolupracujeme s preverenou prádelňou v našom meste.

2. Prádelni neposkytujeme žiadne Vaše osobné údaje. Zákazka prebehne v našom mene.

3. Ak si objednáte službu Pripravené k noseniu, potom Vám všetky košele v objednávke pripravíme podľa vyššie uvedeného postupu. Ak si niektorý kúsok neželáte vyprať, dajte nám prosím vedieť do poznámky (pretože to je darček alebo iné dôvody).

4. Služba Pripravené k noseniu predĺži dodanie zásielky o 5 pracovných dní.

5. Objednávku expedujeme naraz - ak niektoré položky v košíku nespadajú pod službu Pripravené k noseniu, potom je obdržíte spoločne.

6. Objednaním služby Pripravené k noseniu spotrebiteľ berie na vedomie a súhlasí so skutočnosťou, že pre dotknuté položky nemožno odstúpiť od kúpnej zmluvy o dodávke tovaru bez udania dôvodu v lehote 14 dní (resp. 30 dní podľa podmienok tohto eshopu). Tovar možno bežným spôsobom reklamovať.

Službu Pripravené k noseniu doporučujeme používať na košele a blúzky, ak ste si istí strihom a veľkosťou. Pozrite sa sem, ako zistiť správnu veľkosť Vašej košele.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.