Casual pánska košeľa pre voľný čas a na piatok - Thank God it's Friday

27 položiek

Moderné pánske košele SmartMen vo štýle casualPánske neformálne košele s dlhým rukávom nosia muži v štýle casual v kombinácii s nohavicami, alebo ležérne k džínsom. Moderné Slim Fit športové košele s dlhým rukávom možno obliekať po celý rok a pritom byť stále elegantný. Košele s kockou v odtieňoch červenej, modrej a fialovej na bielom podklade patrí k štandardu neformálneho obliekania - Casual dress code.

Netradičné Casual košele Button-down

Kárované košele v odtieňoch hnedej a modrej na bielom podklade s propínacími goliermi Button-down predstavujú nevšenú klasiku. Pánske košele so zvislým prúžkom na bielom podklade a kontrastnými gombíkmi zvýrazní Váš neformálny štýl.

Muž v košeli s dlhým rukávom vyzerá vždy lepšie než len v tričku

Pánske kárované košele sa hodí k športovému saku, nohaviciam i džínsom. Ak volíte medzi polo tričkom a casual košeľou, tak si vždy oblečte košeľu. Vaše okolie ocení, že Vám záleží nielen na tom ako jednáte a hovoríte, ale aj ako pri tom vyzeráte.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.