Pánske spoločenské košele s dlhým rukávom do obleku

31 položiek

Kvalitné sopločenské košele SmartMenZnačka SmartMen vyrába košele z kvalitných látok zo 100% bavlny. Vďaka domácej výrobe môžeme zabezpečiť kvalitné spracovanie pánskej košele a dodržiavaní bezpečnostných pravidiel pri ich výrobe.

Elegantné jednofarebné pánske košele pre spoločenské udalosti

Spoločenské košele s dlhym rukávom sú ušité v konfekčných veľkostiach našich mužov v klasickom strihu Regular fit a modernom strihu Slim fit. Klenba golierov košele je spevnená vysúvacími výstužami. Životnosť pánskej košele SmartMen je tak oveľa dlhší. Goliere košele máme buď široko roztvorené, alebo úzke pre jednoduché i dvojité viazanie pánskej kravaty.

V pracovný deň do zamestnania sú najviac obľúbené jednofarebné svetlo modré košele. Ladí k väčšine oblekov a ku kravatám. Vďaka nekonečnému množstvu odtieňov modrej farby nebudete mať v šatníku dve rovnaké modré košele.

Moderný muž sa nebojí ružovej ani fialovej farby na spoločenské košele. Ružová farba prekvapivo zdôrazňuje mužnosť. Fialová farba je najviac obľúbená medzi ženami. Polovicu nákupov pánskych košieľ obstarávajú práve ženy.

Biela košeľa je základom šatníka každého muža

Univerzálna biela košeľa je vhodná pre spoločenské udalosti všetkého druhu. Nikdy neurobíte chybu, keď si oblečiete čisto bielu pánsku košeľu.

Aj muži na Slovensku sa môžu na SmartMen.sk kvalitne a elegantne obliekať do pánskych spoločenských košieľ.

Kravata so zľavou ku košeli SmartMen

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.