Späť

Červená košeľa a doplnky

Počet prezretí: 1730

Mimo pracovné prostredie je červená košeľa moderná. Pri pracovných schôdzkach voľte červenú farbu ako doplnok k serióznejším farbám bielej, modrej a čiernej. Najčastejší a najobľúbenejší farebnou kombináciou je modrá pánska košeľa a červená kravata.

Červená košeľa a doplnky

Červenej košele a červených doplnkov si každý hneď všimne

Podľa sociologických prieskumov si ľudia červenú farbu spájajú s agresivitou, cieľavedomosťou a vášňou. Ako teda zladiť tieto možno kontroverzné charakteristiky s požadovaným serióznym vnímaním Vašej osobnosti?

V prevažujúcej krikľavo červenej alebo sýto červenej košeli ste úplne bezpečne neprehliadnuteľní. Ak sa pohybujete v konzervatívnejším prostredí kancelárie, tak sa týmto farbám radšej vyhnite. Prijateľnú farebnou kombináciou môžu byť tlmené tóny červenej. Buď sýto červená, alebo vínovo červená farba. Mimo pracovné prostredie je naopak červená košeľa veľmi vítaná a moderná.

Pri spoločenských a pracovných schôdzkach radšej voľte červenú farbu ako doplnok k serióznejším farbám bielej, modrej a čiernej. Najčastejší a najobľúbenejší farebnou kombináciou je modrá pánska košeľa a červená kravata. V tejto farebnej kombinácii sa skĺbia dôveryhodnosť so zdravím sebavedomím majiteľa.

Diskusia

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.