Biela košeľa a doplnky

Pánska biela košeľa sa hodí na svadbu. Biele pánske košele sú elegantné ku všetkým spoločenským aj neformálnym príležitostiam. Neurobíte chybu, keď si oblečiete bielu pánsku košeľu s dlhým rukávom.

Biela košeľa a doplnky

Biele košele sú najžiadanejšie zo všetkých pánskych košieľ

Chcete si vybudovať skvelý pánsky šatník, alebo si potrebujete obliecť pánsku košeľu len niekoľkokrát do roka? Potom prvá košeľu, ktorú si kúpite, je práve čisto biela košeľa.

Nie ste si istí, ako sa obliecť na rôzne spoločenské i neformálne príležitosti? Idete prvýkrát do spoločnosti medzi neznámej osoby? Uchádzate sa o pracovnú príležitosť? Idete prvýkrát do práce? Idete na svadbu - na Vašej svadbu, alebo ako hosť?

Nikdy neurobíte chybu, keď si oblečiete bielu pánsku košeľu s dlhým rukávom. Je jedno, či je košeľa z drahého materiálu, s francúzskou manžetou na manžetové gombíky, s vreckom alebo bez kapsičky. Dôležité je, aby Vaše biela košeľa bola vždy čisto biela a dobre Vám sedela veľkosť košele.

Biele košele sa jednoducho kombinujú s ostatným oblečením

Biele pánske košele sa navyše veľmi dobre kombinujú s ostatným oblečením a doplnkami. Biela košeľa ladí k farebným svetrom, všetkým odtieňom pánskych oblekov, nohavíc a sák. K bielej košeli si môžete uviazať akúkoľvek farbu a vzor kravaty. Čisto biela je ideálny podklad pre širokú paletu farieb oblečenia a doplnkov. Bielu košeľu môžete nosiť v lete aj v zime.

Ak si ste istejšie v pánskej etikete odievania, potom môžete voliť odvážnejšie variácie pánske biele košele. Vaša biela košeľa môže mať farebné gombíky, jemný vzor látky - napr rypsový keper, rybia kostra, alebo farebné odlíšenie na vnútornej manžete a goliera. Vďaka rafinovanému vzoru látky košele a prešitie farebnou linkou môže Vaša košele meniť odraz svetla. V jednom okamihu môže Vaša košele budiť dojem čisto bielej košele av inom momente sa môže zmeniť do odtieňa ružovej.

Prečo ľudia nakupujú na SmartMen.sk:

Výmena do konca Januára 2018

Kvalitné látky na košele

Vysoká úroveň spracovania

Moderný strih Slim Fit

Eshop výrobca košieľ

Košele vyrobené v Česku

Všetko skladom v eshope

Doprava zdarma od €60

Voňavý darček ku každému nákupu

Darček zadarmo od €80

Zľava na všetko 10 % od €100

Výpredaj - Zľava 50 %!

Odstúpenie 30 dní

Platba kartou

Výdajné miesta v každom meste

My šijeme košele

Jedinečné manžetové gombíky

Naslúchame našim zákazníkom

Možnosť balenia košele ako darček

Zasielame do celého sveta

Firemné košele a blúzky s logom na zákazku

Stále rozširujeme ponuku košieľ

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie