Moderné farebné kombinácie

Čierna farba je veľmi elegantná a používa sa pre dokreslenie luxusu. Výnimočného kontrastu dosiahneme v kombinácii čiernej kravaty a ružové košele. Jednofarebná modrá košeľa vytvorí pre výraznú čiernu kravatu ideálny podklad.

Moderné farebné kombinácie

Zladiť bielu košeľu s akoukoľvek kravatou nie je umenie. Biele košele Vás môžu po čase omrzieť a Vy sa začnete rozhliadať po doplnení svojho šatníka o nové farby a vzory. V tom okamihu začínate riešiť otázku, aké sú vhodné kombinácie košele a kravaty. Na násedujících príkladoch Vám ukážeme, že nie sú len biela, modrá a fialová. Existuje niekoľko kombinácií farieb, ktorých sa spočiatku obávame, ale ktoré sú v celku zaujímavé a nápadité.

Ružová košeľa a čierna kravata

Čiernej farby sa podvedome obávame. Čierna je pritom veľmi elegantná a používa sa pre dokreslenie luxusu. Výnimočného kontrastu dosiahneme v kombinácii čiernej kravaty a ružové košele čoby svetlejšieho podkladu. Kombináciu čiernej a ružovej môžeme zvoliť pre menej formálne udalosti v štýle smart casual.

Čierna kravata a modrá košeľa

Ďalšia nevšedná variácia na čiernu kravatu. Jednofarebná modrá košeľa vytvorí pre výraznú čiernu kravatu ideálny podklad. Jedná sa o biznis štýl oblečenia, ktoré sa hodia do zamestnania a pracovné stretnutie.

Modrá košeľa a žltá kravata

Kombinácia žltej a modrej je zároveň seriózna a hravá. Vhodné k dennému noseniu do pánskeho obleku. Na večer vymeniť žltú kravatu za čiernu.

Hnedá kravata a modrá košeľa

Prirodzene pekná kombinácia modrej a hnedej. Hnedá môže pripomínať kožu a preto nám podvedome ladí kožené topánky a modré džínsy, košeľa a kožený opasok. V spoločenskom obliekanie vytvorí hnedé topánky, hnedý kožený opasok a hnedá kravata dokonalú harmóniu na podklade čisto modrej pánskej košeli.

Prečo ľudia nakupujú na SmartMen.sk:

Výmena do konca Januára 2018

Kvalitné látky na košele

Vysoká úroveň spracovania

Moderný strih Slim Fit

Eshop výrobca košieľ

Košele vyrobené v Česku

Všetko skladom v eshope

Doprava zdarma od €60

Voňavý darček ku každému nákupu

Darček zadarmo od €80

Zľava na všetko 10 % od €100

Výpredaj - Zľava 50 %!

Odstúpenie 30 dní

Platba kartou

Výdajné miesta v každom meste

My šijeme košele

Jedinečné manžetové gombíky

Naslúchame našim zákazníkom

Možnosť balenia košele ako darček

Zasielame do celého sveta

Firemné košele a blúzky s logom na zákazku

Stále rozširujeme ponuku košieľ

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie