Späť

Ako sa obliecť na maturitný ples - rady pre mužov

Počet prezretí: 1232

Maturitný ples chápeme ako zvláštnu disciplínu klasických sezónnych plesov. Výnimočnosť maturitného spočíva vo skladbe návštevníkov, ktoré môžeme rozlíšiť do niekoľkých skupín. Maturanti, spolužiaci, rodičia a starí rodičia, ostatní návštevníci. Na každú skupinu môžeme mať trošku odlišné požiadavky na ich dress code.

Ako sa obliecť na maturitný ples - rady pre mužov

Zlatý štandard

Úplne dostatočné oblečenie na maturitný ples pre všetky skupiny je pánsky jednofarebný oblek, pánska košeľa s dlhým rukávomkravata a spoločenská obuv. Nič viac. Nič menej. Čo sa týka farieb, oblek by mal byť tmavý - modrý až čierny. Košeľa čisto biela, bez vzoru. Prípadne fialová košeľa, ružová košeľa, svetlo modrá košeľa.

Dress code pre maturanta

Maturanti môžu na svojom plese vystupovať v jednotnom štýle. Ponúka sa "Men in Black" štýl. Čierny oblek, slnečné okuliare, biela košeľa a čierna slim kravata by nemal byť problém zabezpečiť vo väčšom počte. Prípadne by ako poznávacie znamenie mohla fungovať jednotná kravata alebo motýlik.

Dovolená 2.7. - 10.7. Expedujeme opäť v pondelok 13.7.

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.