Späť

Aký typ košele zvoliť

Počet prezretí: 2464

Ako si vybrať správnu farbu, vzor a strih pánskej košele. Pánske spoločenské košele a casual košele sú k dostaniu v mnohých štýloch, vzoroch a farbách. Voľba druhu pánskej košele by mala zohľadniť Váš osobitý štýl a pracovné prostredie, v ktorom sa pohybujete.

Aký typ košele zvoliť

Ako si vybrať správnu farbu, vzor a strih pánskej košele

Pánske spoločenské košele a casual košele sú k dostaniu v mnohých štýloch, vzoroch a farbách. Voľba typu pánskej košele by mala zohľadniť Váš osobitý štýl a pracovné prostredie, v ktorom sa pohybujete. Či už si vyberiete akúkoľvek pánsku košeľu, majte na pamäti dve pravidlá - voľte 100% bavlnu a vyhnite sa košeliam s krátkym rukávom. Tradičné spoločenská košeľa je biela, alebo svetlo modrá. Pánska košeľa s modrými a bielymi prúžkami je už tiež osvedčenou klasikou. Nájdi spoločenské pánske košele.

Jednofarebné biele a modré košele SmarMenJednofarebné košele

Jednofarebné košele sú neodmysliteľnou výbavou každého šatníka. Najrozšírenejšie sú biele košele a modré košele. V týchto odtieňoch vždy pôsobíte dôveryhodne a spoľahlivo. Výhodou jednofarebných košelí je ich ľahká kombinácia s ostatným oblečením. K jednofarebným košeliam si môžete dovoliť extravagantnejší kravatu a vrchné odevy. Z jednofarebných košieľ môžeme vykúzliť pomocou pastelových farieb letné a neformálne košele. Nájdi modré košele.

Košeľa s prúžkom

Prúžkované košele sú veľmi obľúbené pre ich rozmanitosť a univerzálnosť. Podľa zvolených prúžkov a farieb sa vytvoria kancelárské košele aj košele pre voľný čas alebo aj pre nočné party. Šírka pruhov košele určuje formálnosť košele. Výrazné a široké pruhy sú neformálne. Viacfarebné prúžkované košele sú tiež skôr neformálne. Do práce v kancelárii voľte radšej košeľu s decentným prúžkom. Jednoduchšie a užšie prúžky pánske košele sú ideálne pre seriózny vzhľad. Kombinácia s bielym golierom a manžetami dodá košeľu na eleganciu.

Kárované košele

Kockované košele sú vhodnejšie na neformálnom účely. Iba v prípade drobných vzorov a nižšieho počtu farieb možno docieliť formálnosť spoločenské košele. Károvaná farebne tónované košeľa Vám dodá veselosť a mladistvosť.

Slim fit košele SmartMenKošele Slim Fit

Slim Fit košele, čiže zoštíhľovacie strih, dokáže divy. Nejde o škrtenia v tesnej košeli, ale zalichocení štíhlej postave, ktorú dokonale strih košele kopíruje. Štíhlou postavou je myslená aj atletická postava muža. Slim Fit košeľa je v bokoch vypasovaná. Muži s menšou konštrukciou postavy vždy volí košeľu slim. Ak je potrebné dodať na objeme postavy, opticky to umožní výber prúžkované a kockované látky. Strih košele slim fit zabráni plandavému vzhľadu a vytváranie záhybov. Jednoducho zvýrazní líniu postavy.

Košele Regular Fit

Regular Fit, čiže klasický strih košele, volia muži s plnšie postavou. Jedná sa o pohodlnú košeľu s rovnými alebo mierne vykrojenými bokmi. Regular fit košele je tiež voľnejšia v prieramkoch.

Klasický - úzky golier košele

Nadčasová elegancia. Klasický strih goliera sa hodí najmä k okrúhlej tvári. Business košeľu doplňte o jednoduchý uzol kravaty. Pevnosť a tvar goliera dodajú vysúvací výstuže. Klasický golier možno nosiť aj s jedným aj dvoma gombíkmi rozopnutými. Úzky golier je vhodný ako na Business, tak ku Casual košeliam. Casual košeliam pristane klasický golier s propínacími gombíkmi, tzv. Button-down.

Široký golier košele

Vysoká elegancia úradníkov v Londýnskej City. Široký golier sa hodí najmä k oválnej tvári. Do business košele uviažte kravatu so širokým uzlom. Pevnosť a tvar goliera dodajú vysúvací výstuže. Široký golier možno nosiť aj bez kravaty s jedným rozopnutým gombíkom.

Zľava 4 euro v eshope s košielami SmartMen.sk

Diskusia

(0 komentárov)

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.