Späť

Pánske košele na štyri ročné obdobia

Počet prezretí: 1490

Pánske košele na štyri ročné obdobia. Pánske košele na jar vo svetlých odtieňoch fialkovej, ružovej a s prúžkom na bielom podklade. Pánske košele na leto s dlhým rukávom z jemnej bavlny pripomínajúce hodváb. Na jeseň pánske košele v sýtych farbách.

Pánske košele na štyri ročné obdobia

Pánske košele vhodné na jar

Parky a lúky rozkvitajú a Vy sa tešíte na príjemnejšie rana a dlhšie vlažné večery. To však neznamená, že si máte zaobstarať pánske košele so vzorom rozkvitnutého kvítí v štýle šesťdesiatych rokov... Pre navodenie jarnej atmosféry sa hodí pánska košeľa svetlých odtieňov bez akýchkoľvek vzorov. Fialková (levanduľová) farba, svetlo modrá, žltá, ružová Vám pozdvihnú náladu. Zo vzorov odporúčame jemný prúžok na bielom podklade, kedy biela prevažuje. Pre chladnejšie dni odporúčame obliecť pod košeľu nátelník, alebo biele tričko.

Pánske košele na leto

Nie je dôvod odložiť pánske košele a nosiť len polo tričká pretože je leto. Existuje rad košieľ s dlhým rukávom, ktoré sú ako stvorené na leto. V prvom rade voľte svetlé odtiene. Nie je potrebné ani praktické nosiť čisto biele košele. Zvislý prúžok pastelových farieb na bielom podklade je najvhodnejšia kombinácia na letné dni. Vo voľnom čase je možné nosiť pánske košele s krátkym rukávom. Do kancelárie krátke rukávy nie sú vhodné, ale môžete si vyhrnúť dlhý rukáv.

Z materiálov si na leto vyberajte jemne tkané bavlnené tkaniny s nižšou gramážou. Alternatívou ku klasickej bavlne je hodváb a ľan. Tieto materiály nie sú na pánskych košeliach rozšírené. Pravdepodobne sa skôr stretnete s jemnou bavlnou na dotyk pripomína hodváb v zahraničných obchodoch s anglickým označením "silky".

Pánske košele na jeseň

Jeseň je ročné obdobie, kedy stromy menia farby a zem je zahalená do vrstiev opadaného lístia... Na jeseň sa začína tiež obdobie, kedy sa začíname zahaľovať do viacerých vrstiev oblečenia, najmä po ranu a navečer. Na rozdiel od jari a leta siahnite po sýtych pastelových farbách, ktoré priťahujú slnečné lúče. Pretože je pánska košeľa často ukrytá pod vlnený sveter alebo vestu, tak sa nebojte výraznejších vzorov kociek a prúžkov, ktoré necháte vyniknúť na golieri a manžetách. S farbami jesene ladí hnedá košeľa, okrová, fialová košeľa, zelená, vínová košeľa. Radšej voľte sýtejšie farby na jeseň a naopak svetlejšie odtiene na jar.

Pánske košele na zimu

Tiež zima je ročné obdobie, kedy sa nebojte obliecť farebné spoločenské košele s dlhým rukávom. Tmavé odtiene modrej košele, zelenej, fialovej košele a červené košele sú v kurze. Tmavé odtiene kombinujte pre zjemnenie s bielymi prúžkami a kockami. Kombinácia farebných a bielych prúžkov vyzerá dobre aj na business oblečenie do kancelárie.

S ohľadom na nízke vonkajšie teploty a nižšej interiérovej teploty sú príjemnejšie látky s vyššou hustotou tkania a vyššou gramážou - od 110 gramov na meter štvorcový. Pre dosiahnutie stálej pocitovej teploty odporúčame nosiť vlnené svetre a vesty, ktoré by mali ladiť k aspoň jednej z farieb pánske košele alebo kravaty.

Diskusia

(0 komentárov)

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.